Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot double
Ergebnis: 15 EUR

Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.

Siervaas, gesigneerd
Startpreis 60 EUR

Terracotta ampfora ca. 1880 met engelenvoorstelling, gemerkt J.M. en nr. 83, in goede originele staat 39cm.

Majolica paard
Startpreis 30 EUR

Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.

Diverse religieuze hangers
Ergebnis: 25 EUR

Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.

Wandtafel
Ergebnis: 130 EUR

19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G

Eiken ladenkast
Ergebnis: 90 EUR

Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G

4x Kop & Schotel
Startpreis 50 EUR

4 antieke Duitse porseleinen kop en schotel omstreeks 1900,1 KPM floraal en gouddecor,1 Meissen met blauw en goud decor(minimale chip) 1 Weens met groen-blauw bloemendecor, en 1 Schlesie goud en bloem...

Ring GG parel zirkonia
Startpreis 70 EUR

Ring, GG 585/000, met parel en zirkonia's. ø 52 ca 3,2 gr Nieuw

Kristallen koekschaal
Startpreis 60 EUR

Fraaie geslepen kristallen koekschaal ca 26cm met waaierrand slijpsel en 835\000 zilveren hengsel met parelrand, MT: kled.J.Held-Amsterdam ca 1880 Cond:G

Eiken kastje
Ergebnis: 80 EUR

Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G

Ring GG onyx briljant
Startpreis 100 EUR

Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 gr ø 50

Oosters geweer
Startpreis 100 EUR

Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G

Russisch lakdoosje
Startpreis 30 EUR

Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aardbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G

Twee jade armbanden
Ergebnis: 41 EUR

Twee armbanden met jade. Twee double armbanden met staafjes met daarin jade. Lengte 20 cm

Schaaltje, eend
Startpreis 40 EUR

Messing plated schaal ca. 1900 in de vorm van een vogel Cond.: G

Omega horloge
Ergebnis: 120 EUR

Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm

Ring GG briljant
Startpreis 100 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de kop een bloemversiering bezet met 5 briljanten, totaal ca 0,12 crt ca 3 gr ø 59

Commode
Startpreis 300 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Engels wortelnoten bureau
Startpreis 380 EUR

Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R

2 Zilveren vleesvorken
Ergebnis: 20 EUR

Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.

Zilveren dekselschaal
Startpreis 650 EUR

Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...

2 Barok stoelen
Ergebnis: 275 EUR

Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.

Bronzen hanglamp
Startpreis 75 EUR

Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.

Strikbroche, 16 brilj.
Startpreis 900 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...