Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kyrillisch gesigneerd
Ergebnis: 13.000 EUR

F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R

Rietveld bureau
Ergebnis: 7.000 EUR

Origineel Gerrit Thomas Rietveld kratbureau (ontwerp 1933-1934), kratbureaus werden toendertijd verkocht door de Firma Metz en Co. onder weekendmeubelen en dienden door de koper zelf in elkaar gezet t...

Empire servies, zilver
Ergebnis: 3.300 EUR

Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...

Kang Xi trekpotje
Ergebnis: 3.300 EUR

Chinees porseleinen trekpot Kang Xi, gemerkt en rondom met landschapsdecor (visser in bootje), chipje binnenrand 11,5x16xø10cm. Cond.: G

Broodkast
Ergebnis: 3.200 EUR

Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is...

Schilderij, G. de Laportille
Ergebnis: 2.000 EUR

Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G

Jachtklok, Schwarzwald
Ergebnis: 2.000 EUR

Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...

Koppel in kist, damast
Ergebnis: 1.950 EUR

Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.

Antieke beker
Ergebnis: 1.900 EUR

Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.

Hoge blauwe vaas
Ergebnis: 1.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G

2 Kang Xi schotels
Ergebnis: 1.600 EUR

Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....

Yixing theepot, theeglazuur
Ergebnis: 1.600 EUR

Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G

Witte kom met drakendecor
Ergebnis: 1.350 EUR

Oude Chinees porseleinen witte kom met reliëf-drakendecor (gesigneerd), 1e helft 20e eeuw 6,5xø14cm. Cond.: G

Chatule
Ergebnis: 1.300 EUR

Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U

Gestoken blaasbalg
Ergebnis: 1.300 EUR

Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.

Kabinet
Ergebnis: 1.300 EUR

Hollands 18 eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken in originele ongerestaureerde staat met mooi snijwerk en medaillons. Bevat krimpnaden en fineerschades 240x190x65cm. Cond.: R

Schaal met draken
Ergebnis: 1.300 EUR

Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.

Koningscollier GG
Ergebnis: 1.200 EUR

Collier GG 750 /000, koningsschakel. Zwaar vierkant koningscollier, breedte 4 mm, met groot karabijnslot. Lengte 50 cm ca 67 gr.

Ivoren okimono
Ergebnis: 1.200 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke ivoren okimono, voorstellend een lezende man met stok en tijger (prachtig gesneden). In zeer goede originele staat 23cm.

Twentse staartklok
Ergebnis: 1.150 EUR

Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.

Antiek kistje
Ergebnis: 1.100 EUR

Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.

Voorraadpotje, 18e eeuw
Ergebnis: 1.100 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuws voorraad potje met rondom decor van figuren en een rots. Chip van deksel binnenrand, 9xø7cm. Cond.: R-G

Choker diamant
Ergebnis: 1.000 EUR

Choker GG 750/000 met diamant. Breed ovaal gourmetcollier, 6.4 mm, met in het midden en grote diamant, ø 6.1 mm, gezet in een grote ronde zetting met aan weerszijden bij de verbinding met het collier ...

Kromzwaard
Ergebnis: 1.000 EUR

Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat