Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Empire servies, zilver
Ergebnis: 3.300 EUR

Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...

Horloge in cello
Ergebnis: 550 EUR

Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G

3-Delige tafel display
Startpreis 4.250 EUR

Bijzonder driedelig zilveren tafelstuk ingelegd met spiegels, bestaande uit een ovaal middenstuk op vier acanthuspootjes met twee gecontourneerde aanzetstukken op pootjes. Geheel rondom versierd met g...

Antieke beker
Ergebnis: 1.900 EUR

Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.

Ring smaragd briljant
Ergebnis: 350 EUR

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Entouragering met in het midden een smaragd, ø 8.75 mm, met insluitsels. Om de smaragd zit een rand met 14 briljanten, 0.02-0.04 crt per steen.ø 55 ca3.4 gr.

Ring parel en briljant
Ergebnis: 300 EUR

Ring GG 585/000 met parel en briljant. Ring met bovenop een vierkant met in het midden een kleine wat platte parel, ø 5.3 mm. Om de parel zit een vierkante rand met 12 diamanten, met een oud slijpsel ...

Getorste armband met opaal
Ergebnis: 240 EUR

Getorste slavenband, GG 585/000 met opaal en briljant. Fijne getorste slavenband, 3.7 mm, met in het midden een rozet met een opaal en een rand van diamanten met een oud slijpsel, ø rozet 11 mm. De ar...

Munthanger 10 gulden
Ergebnis: 170 EUR

Munthanger GG 10 gulden met fijne GG rand 585/000. 10 Guldenmunt, 1877 Willem de derde. ca 7,8 gr

Broche met 5 gulden
Ergebnis: 100 EUR

Broche GG 585/000 met 5 guldenmunt. 5 Guldenmunt gesoldeerd in een broche, 1912 Wilhelmina. ca 5.1 gr

Rijring WG
Startpreis 325 EUR

Rijring WG 585/000 met 3 diamanten. Wat hoogoplopende ring, met 3 mooie briljanten, ca 0,15 crt per steen, gezet in royale chatons. ca 3,4 gr ø 57

Ring Barnsteen
Startpreis 275 EUR

Ring, GG 585/000 met barnsteen. Royale ring met ovale barnsteen, 19x9 mm, met brede rand, strak model. Aan de ring zit een brede band. ca 10 gr ø 55

Ring 1920
Startpreis 275 EUR

Antieke ring GG 585/000 met diamanten. Antieke ring ca 1920 met in het midden een rondje met daarin 8 diamanten gezet versierd met WG rand, ø 13 mm. ca 3.2 gr ø 51

Broodschaal
Ergebnis: 350 EUR

Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...

Zilveren koffiepot
Ergebnis: 410 EUR

Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm.

Zilveren schaal
Ergebnis: 420 EUR

Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. ...

Kristallen bonbonkom
Ergebnis: 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom met zg. Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Toegeschreven aan Mr. L.J. Limburg - Amsterdam anno 1915.

Zilveren servies
Ergebnis: 600 EUR

Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...

Zilveren dienblad
Ergebnis: 700 EUR

Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...

2 Geslepen boterstolpen
Ergebnis: 275 EUR

Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.

Zilv. sigarettendoos China
Ergebnis: 70 EUR

Chinese zilveren sigarettenetui met roodkoperen beslag. Geheel handvervaardigd, zowel binnen- als buitenzijde versierd met gegraveerde landschapsmotieven, 835/000, ca. 109gr. 10,5x7,5x1cm. Cond.: U

Kristallen odeurflacon
Ergebnis: 350 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870

Ronde fruitschaal
Ergebnis: 250 EUR

Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U

Beeld, golfer
Startpreis 280 EUR

Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G

Beeld, visser
Startpreis 280 EUR

Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U