Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Beeld, 2 geliefden
Startpreis 1.700 EUR

Groot bronzen beeld, voorstellend een verliefd paar, gesigneerd Berille Guan op losse houten voet (draaisokkel) H.: 57cm. Cond.: G

Boedha met stempel
Ergebnis: 425 EUR

Antieke gestempelde Chinese bronzen boedha (gesigneerd) 18e-19e eeuw in goede staat 15x7x6cm.

Beeld, lerende/slapende jongen
Startpreis 2.450 EUR

Groot bronzen beeld van een slapende jongen met viool, gesigneerd Tharl (Leon Tharel 1858 - 1902) 35x40x22cm. Cond.: G

Groot bronzen beeld
Startpreis 1.950 EUR

Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.

Bronzen beeld, herdershonden
Startpreis 1.000 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1900 van T. Cartier (Thomas Francois Cartier 1879 - 1943), voorstellende twee herdershonden in zeer goede staat met mooie patina 40x41x21cm.

Beeld, Bachus met instrument
Startpreis 350 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G

Beeld, violiste
Startpreis 790 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd A. Maubach (adolphe Maubach), voorstellend een violiste met hoed. Gemonteerd op zwart marmeren voet met mooie patina en in goede staat 44,5cm.

Opvliegende zwanen
Startpreis 250 EUR

Groot bronzen object, bestaande uit 20 opvliegende zwanen 2e helft 20e eeuw met groene patina. In zeer goede staat 63x94x30cm.

Maria + Petrus
Ergebnis: 225 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G

Houten engel
Ergebnis: 500 EUR

Grote 19e eeuwse houtgestoken engel met originele beschildering in goede originele staat 87cm.

Tiffany lamp
Startpreis 650 EUR

Tafellamp ca. 1910 in Art Nouveau stijl met vergulde bronzen voet, voorstellend 3 Griekse dames met glas-in-lood (Tiffany stijl) kap. Lamp is gemonteerd op eikenhouten voet 63xø39cm. Cond.: G

Beeld, jongen bij boom
Startpreis 200 EUR

Oud bronzen figuur 20e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau, voorstellend jongen rustend bij boom 48cm. Cond.: G

Groot beeld, vrouw
Startpreis 450 EUR

Groot figuur ca. 1880 met brons overlay, voorstelling van boerenvrouw die een beker melk inschenkt, gesigneerd R. Avrili, in goede staat H.: 63cm.

Borstbeeld, dame met helm
Startpreis 250 EUR

Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Milill, vermoedelijk Jeanne D'ard (vrouw met helm) 22,5cm. Cond.: G

Bronzen 3-luik icoon
Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen 3-luik icoon (tripticon) met religieuze voorstellingen in goede staat 33x27x1,5cm.

2 Bronzen herten
Startpreis 550 EUR

Twee grote bronzen herten 20e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Moigwien 75x36x14cm. Cond.: G

Bronzen groepje, vogelnest
Startpreis 200 EUR

Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G

Beeld, 2 militairen
Startpreis 390 EUR

Frans bronzen figuur ca. 1890, getiteld "Les Nouvelles", gesigneerd S. Bizard (Suzanne Bizard 1873- 1963). Voorstelling van twee soldaten met brief, in goede staat 18x13x11cm.

Beeld, jongeman
Startpreis 580 EUR

Bronzen figuur ca. 1880, gesigneerd C. Anfrie (Charles Anfrie 1833 - 1905). Voorstellend een jongen die zich op zijn achterhoofd krabt. Mooie patina en in goede staat.

Bronzen beeld, leeuw
Ergebnis: 80 EUR

Oude bronzen leeuw ca. 1930, 22cm. Cond.: G

Boedha, rode mantel
Startpreis 110 EUR

Oude gietijzeren boedha met vergulding en beschildering 20e eeuw 36x20x16cm. Cond.: G

Bronzen Art Deco beer
Startpreis 130 EUR

Bronzen beer in Art Deco stijl op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 30x26x18cm.

Groot beeld
Startpreis 500 EUR

Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.

Bronzen buste
Startpreis 60 EUR

Oude bronzen buste 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met verenhoed en marmeren voet 24xø12cm. Cond.: G