Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jan te Wierik, acryl op papier
Startpreis 1.200 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

Schilderij, tapijtverkoper
Startpreis 1.000 EUR

Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G

L.Gestel, naakt
Startpreis 500 EUR

Leo Gestel (toegeschreven aan Leo Gestel Worden 10881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G

Schilderij, 18e eeuw
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze afbeelding met corpus christie 35x44cm. Cond.: R-G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 36x45cm. Cond.: G

Tessier, arreslee
Startpreis 3.000 EUR

L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G

Schilderij, G. de Laportille
Ergebnis: 2.000 EUR

Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G

Aquarel, Mesdag
Startpreis 1.500 EUR

Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, koe
Startpreis 250 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, kalf 40x50cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, portret
Startpreis 250 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, portret 55x65cm. Cond.: G

Schilderij, Lieste
Ergebnis: 500 EUR

Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G

Schilderij, E.H. Sadé
Ergebnis: 400 EUR

Togeschreven aan Philip L.J.F. Sadee ( 1837 - 1904 Den Haag), olieverf op papier op paneel, handwerkend meisje 20,5x24cm. Cond.: G

C. Verschuur
Startpreis 400 EUR

C. Verschuur (Cor Bouter, Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met koeien 27x22cm. Cond.: G

Stähly
Ergebnis: 420 EUR

Gottfried Stähly-Rychen ( 1817 -1914 (Hubert Sattler) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met geitenhoeders 59x73cm. Cond.: R

Schilderij, Pixis
Startpreis 1.800 EUR

Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, staand
Startpreis 700 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G

Constant Artz
Ergebnis: 700 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startpreis 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

Schilderij, van Rossum du Chattel
Startpreis 750 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 20,5x15,5cm. Cond.: G

Schilderij, J. Wagner
Startpreis 1.300 EUR

J. Wagner (pseudoniem Georg Fischhof 1849 - 1920 Duitse School), olieverf op linnen, groot havengezicht met vele figuren en schepen 106x70cm. Cond.: G

Schilderij, Berry Brugman
Ergebnis: 300 EUR

Berry Brugman ( Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, dorpsgezicht bij avond 40x85cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Startpreis 500 EUR

Kyrillisch gesigneerd '96 (Boris Nicolaef) (Russische School), olieverf op linnen, vrouw bij ventsre 65x90cm. Cond.: G

3-Luik Jan te Wierik
Startpreis 6.000 EUR

Zeldzaam drieluik Jan te Wierik , acryl op paneel, fantasiefiguren 120x50cm. Cond.: G

Schilderij, romantisch
Startpreis 375 EUR

Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G