Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ivoren beeld, dame
Ergebnis: 250 EUR

Antiek Oosters ivoren gesneden figuur voorstellend een Oosterse danseres met floraal decor (top is gelijmd) ca. 1900 H.: 25cm. Cond.: R-G

Ivoren beeld, dame
Startpreis 200 EUR

Antiek Oosters ivoren gesneden figuur, voorstellend een Oosterse vrouw met strijkinstrument ca. 1900 in goede staat 16,5cm.

2 Ivoren beelden
Ergebnis: 600 EUR

Twee grote zware antiek ivoren bustes, voorstellend een man en een vrouw met aparte haardracht (Afrika) 31xø10cm. In zeer goede staat.

Ivoren beeld, wijsheer
Startpreis 350 EUR

Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.

Ivoren slagtand
Startpreis 140 EUR

Grote antieke ivoren bewerkte slagtand met ebbenhouten voet en olifantendecor in goede staat 17x50x7,5cm.

Ivoren houder
Ergebnis: 110 EUR

Ivoren 19e eeuwse houder met 2 ivoren klepdeksels op 8-kantige voet (bevat monogram) 7xø6,5cm. Cond.: G

Ivoren tafeltje
Startpreis 60 EUR

Antiek ivoren bewerkt Oosters trommeltafeltje met rondom floraal decor ca. 1910 in goede staat 8,5xø5cm.

Ivoren okimono
Startpreis 180 EUR

Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G

Ivoren beeld
Ergebnis: 125 EUR

Groot antiek ivoren beeld op houten voet met als voorstelling een Afrikaanse vrouwenbuste met lang gevlochten haar 34xø5cm. Cond.: G

Ivoren Corpus Christie
Startpreis 380 EUR

Ivoren Corpus Christie 18e-19e eeuw in goede staat 20x13x2,5cm.

Ivoren waaier
Ergebnis: 220 EUR

Ivoren 19e eeuwse waaier met monogram, bestaande uit 14 ivoren lamellen (verbindingslijst moet worden vervangen) n21x30cm. Cond.: G

4 Delen ivoor
Ergebnis: 70 EUR

Vier delen 19e eeuws ivoor; 2x borstels met monogram, 1x zeepbakje met monogram en 1x breihaak 9-17cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Startpreis 200 EUR

Chinees ivoren okimono van met met bloem ca. 1900 in goede staat 11,5cm.

Ivoren fotolijst
Ergebnis: 80 EUR

Ivoren 19e eeuwse bewerkte fotolijst voor twee afbeeldingen (met standaard) 15,5x14x12cm. Cond.: G

Ivoren krokodil
Startpreis 100 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een krokodil met open bek in goede staat 44xø4cm. Cond.: G

Ivoren beeld, geisha
Startpreis 250 EUR

Chinees ivoren geisha ca. 1900 in goede staat 18cm.

Ivoren leeuw
Ergebnis: 125 EUR

Antiek ivoren leeuw in goede staat 7,5x17x3,5cm.

2 Ivoren beelden
Ergebnis: 240 EUR

Twee antieke Afrikaanse ivoren bewerkte figuren op houten voet, voorstellend Afrikaanse vrouwen met draagvaas op het hoofd 33-34cm. Cond.: G

Benen varken
Startpreis 120 EUR

Chinese antieke 19e eeuwse benen netsuke, voorstellend een varken met zeug 5,5cm. Cond.: G

Ivoren beeldje
Ergebnis: 40 EUR

Antiek ivoren Afrikaanse buste H.: 10cm. (stukje af aan de achterkant) Cond.: R

Ivoren vaas
Startpreis 30 EUR

Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Ergebnis: 1.200 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke ivoren okimono, voorstellend een lezende man met stok en tijger (prachtig gesneden). In zeer goede originele staat 23cm.

Ivoren paradijsvogels
Ergebnis: 150 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een paar paradijsvogels in goede staat 15,5,9x5,5cm.

Benen tand
Startpreis 160 EUR

Grote oude benen slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 74x13,5x15,5cm. Cond.: G