Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gebr. Heubach 7603
Ergebnis: 270 EUR

Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...

Miniatuur secretaire
Startpreis 90 EUR

Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.

Schuco auto met garage
Ergebnis: 50 EUR

Duits Schuco Examico 400i U.S. zone, blikken speelgoed auto en garage Schuco . Auto met stuur en venster, klein deukje, bespeeld maar in redelijk tot goede staat. 14-16cm.

Chiffoniere
Ergebnis: 234 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.

Kammer en Reinhardt 404-49
Startpreis 225 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt op hoofd 404 - 49 Germany. Biscuit porseleinen schouderhoofd met open mondje, 6 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lederen lijf (9 geledingen) met aangenaai...

Diverse treinen
Ergebnis: 150 EUR

Groot kavel Duitse speelgoed-treinen, hoofdzakelijk Märklin: 16x locs, wagons, blikken rails en trafo. Tevens een extra Trix trafo en Fleischmann trafo ca. 1960 Cond.: R-G

Model Starfighter
Ergebnis: 100 EUR

Oud Hollands bureaumodel van een Starfighter (gemaakt van gehakt hout) ca. 1970. 25x50x32cm. Cond.: G

Armand Marseille 1894 AM 9 DEP
Startpreis 200 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM 9 DEP. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine handgeblazen ogen en donkerbruine pruik. Composiet lijfje (11 geledingen) met gelede h...

J.D. Kestner 11Dep154
Startpreis 185 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op het hoofd 11Dep154(lijkt 12Dep154, maar met vergrootglas is te zien dat het om 11 gaat), tevens gemerkt op onderrand schouderplaat (echter onleesbaar vanwege overheen gepl...

16 Modelauto's Dinky
Ergebnis: 70 EUR

Kavel van 16 Dinky Collection (Matchbox), onbespeeld in originele dozen, modellen: 4, 7B, 2, 25, L, 5, 13, 11, 23, 8, 1, 14, 22, 8B, 6 en 12.

Diverse modelauto's
Ergebnis: 40 EUR

Groot kavel met diverse metalen modelauto's o.a: Polistil, Siku, Matchbox etc. etc. Cond.: R

Blikken boot
Startpreis 250 EUR

Oude Japanse blikken cruiseschip 60-er/70-er jaren, Trademark T.M. Modern Toys pat. nr. 219942 17522 (met batterijfunctie) in goede staat 17x53x10cm.

A.M. pop, Indiaan
Startpreis 180 EUR

Oude Duitse Armand Marseille indianen pop met porseleinen hoofd en originele kleertjes van vilt ca. 1930, in goede originele staat H.: 39cm.

Simon & Halbig 5
Startpreis 175 EUR

Simon & Halbig - C.M. Bergman pop, gemerkt S & H C.M.B. 5. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 tandjes, gaatjes in de oren, blauw/grijze vaste ogen en donkerbruine pruik. Composiet geleed lichaam (...

Armand Marseille
Startpreis 150 EUR

Armand Marseille karakter pop, gemerkt op hoofd G 329 B A.1.M. orgm 26-7,5. Biscuit hoofd met open mondje en 2 ondertandjes, lichtbruin-blond haar en blauwe slaapogen. Papier maché/composiet lichaam (...

Diverse oude poppen
Ergebnis: 80 EUR

Kavel van 19 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid, papier machee, kunstof etc. 40-80cm. Cond.: R-G

Divers oud speelgoed
Ergebnis: 30 EUR

Groot kavel oude poppen etc. 20e eeuw o.a: Celluloid, gummi, kunststof en porselein. Bevat 9 poppen en 2 Teddy's (o.a: Fancy Dolls en Koenig & Wernicke) 18-80cm. Cond.: R-G

Handwerck 109-11
Ergebnis: 150 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 Germany 2 1/2. Biscuit (vastgeplakt op lijf) hoofd met open mond, 4 boventandjes en oorbelletjes. Donkerblond haar met bruine slaapogen. Composiet lijf (11 geled...

Vintage Barbie
Ergebnis: 30 EUR

Zeldzame oude Barbie pop, gemerkt Midge TM Barbie R.C. Mattel 1958 patented. In goede originele staat 30cm.

Heinrich Handwerck, Walküse
Ergebnis: 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...

Diverse oude spellen
Startpreis 15 EUR

Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G

Antiek spel
Startpreis 20 EUR

Antiek mahoniehouten spel met benen pionnen 19e eeuw (waarschijnlijk niet compleet) 24x13x0,5cm. Cond.: R

Majestie
Startpreis 150 EUR

Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R

Blikken auto
Ergebnis: 300 EUR

Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R