Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chin. jardiniere
Ergebnis: 25 EUR

Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.

Chinees jade figuur
Ergebnis: 90 EUR

Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.

3 Vazen
Startpreis 120 EUR

Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G

3 Chin. pors. kop&schotels
Startpreis 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

3 Capucijner kop&schotels
Startpreis 40 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

Kavel diversen (11x)
Ergebnis: 270 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G

3 Diverse vazen
Startpreis 25 EUR

Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.

4 Kop & Schotels
Ergebnis: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.

7 Kopjes + 4 Schotels
Ergebnis: 80 EUR

Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G

9 Kopjes & 11 schoteltjes
Ergebnis: 135 EUR

Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord, fijn geschilderd met bloemen- en gouddecor, randschade ø22,7cm. Cond.: R

Kruik
Ergebnis: 60 EUR

Grote 19e eeuwse steengoed voorraad-kruik met bruin glazuur in goede staat, vermoedelijk Duitsland 36xø19cm.

Schilderij, A. Saverijs
Startpreis 3.000 EUR

-