Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Pendule met figuren
Ergebnis: 1.400 EUR

Zeldzame grote Franse antieke pendule ca. 1870 met grote putti, gesigneerd A. Carrier (Brons gepatineerd, compositie metaal). 8-Daags uurwerk en brocot balans. In goede originele staat met zwart marme...

Vuurvergulde pendule
Startpreis 1.200 EUR

Kapitale grote vergulde empire pendule, ca. 1820, met touwtjes slinger. Op de pendule staat een vrouw met harp, over de klok ligt een tijgervel. De klok is compleet schoongemaakt en gerestaureerd, l...

Charles Dix pendule
Ergebnis: 500 EUR

Prachtige vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1830 (vergulding in goede staat) met 8-daags uurwerk, half-uurslag en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 47x21x12cm.

Klok met putti
Ergebnis: 1.600 EUR

Zware bronzen vuurvergulde pendule met putti in 18e eeuwse stijl met 8-daags Frans uurwerk en veerlsinger ca. 1850. J. Lefebre Fils Paris, in goede originele staat 33x24x17cm.

Weense klok
Ergebnis: 1.200 EUR

Grote vroeg Biedermeier Empire Weense klok met zwaar bronzen uurwerk. Intarsia met figuren en bloemen in notenhout fineer ca. 1800. Geëmailleerde wijzerplaat (lichte fineerschade) 81x38x19cm. Cond.: G

Amsterdams Staand Horloge
Startpreis 8.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw, gesigneerd D. Molenaer. Wortelnoten kast staande op bolpoten met dubbelgebogen kap. Daaronder ajour zaagwerk. Uurwerk met kalender, maanstand en kwartiersl...

Empire klok 1820
Startpreis 2.500 EUR

Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.

Vergulde pendule, strijdwagen
Startpreis 350 EUR

Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.

Atmos klok, LeCoultre
Ergebnis: 800 EUR

Zeldzame oude Jaeger LeCoultre Atmos klok met origineel gekleurde cijferring (zeldzaam). In goede originele staat 24x19x14cm.

Schwartzwalder klok
Ergebnis: 800 EUR

Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Gewei stang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G

Engelse tafelklok
Startpreis 550 EUR

Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R

Staand horloge, scheepjesmechaniek
Startpreis 2.700 EUR

Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast. Uurwerk met scheepjesmechaniek, secondenaanduiding, datumaanduiding, slagwerk en 1 hamer op de bel. Lichte fineerschade ca. 280cm. Cond.: G

Empire pendule
Startpreis 1.000 EUR

Bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met bronzen figuur. 8-Daags origineel werkend uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat 43x32x12cm.

Grunder tafelklok
Ergebnis: 280 EUR

Grote Duitse notenfineer tafelklok ca. 1880 met origineel Pfeilkreuz uurwerk (uurwerk niet getest). In goede originele staat (2 kleine applicaties aan voorzijde missen) 63x38x21cm.

Porseleinen klok
Startpreis 100 EUR

Oude bisquit porseleinen pendule van Franklin Mint "Empress Josephine Clock" ca. 1980 in goede originele staat 37x22x15cm.

Grote klok, 18e eeuw
Startpreis 1.750 EUR

Grote 18e eeuwse Franse pendule, groot bronzen uurwerk met kwartierslag, datumaanduiding en dubbele bel. Functies niet getest 60x46x16cm.

Vuurvergulde pendule
Startpreis 1.250 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.

Kogelklok
Ergebnis: 800 EUR

Oude messing kogelklok in glasvitrine en houten voet 20e eeuw in werkende staat 38x30x28cm.

Engelse tafelklok
Startpreis 350 EUR

Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.

Frans klokkenstel, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR

Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.

Porseleinen Lenzkirch klok
Startpreis 500 EUR

Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G

Klok met brons
Startpreis 350 EUR

Notenhouten pendule ca. 1880 met origineel massief bronzen beslag. Origineel 8-daags werkend uurwerk met half-uurslag in goede staat 45x29x18cm.

Vuurvergulde klok
Ergebnis: 150 EUR

Franse vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met origineel 8-daags uurwerk in goede originele staat 40x26x11cm.

Vuurvergulde pendule
Ergebnis: 350 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1840 in zeer goede staat met mooie vergulding. Voorstelling van een vrouw met mand en sikkel in de hand. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger 41x33x9cm.