Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Anton Heyboer, Dame van lichte zeden
Startpreis 140 EUR

G.F. Teijssen, Jager met jachthond
Startpreis 50 EUR

G.F. Teijssen. 1873 - 1955. Jager met jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Chris Soer, Stadsgezicht
Startpreis 60 EUR

3x Bloemen aquarel
Startpreis 70 EUR

Drie aquarellen. J.J.E. Egerin.... 19e Eeuw. Bloemstillevens. Eén beschadigd. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Schmidt, Veranda
Startpreis 45 EUR

Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

C. Rambonnet, Vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.