Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm.
Startpreis 600 EUR

Zeldzame en zéér grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met figuren/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Startpreis 350 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Startpreis 850 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot Ø 15 cm.
Startpreis 100 EUR

Grote Chinese yixing trekpot met florale polychromie + floraal bodemmerk. Reliëf tekst op deksel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13,8 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 16,5 cm.
Startpreis 350 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Kanton vaas, H 45 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke, Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte vaas, H 46,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Geheel rondom gedecoreerd met decor van zeven personen met herten. Afmeting: H 46,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Draken maanvaas, H 28 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met oren en draken/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Yixing theepot (vierkant)
Startpreis 250 EUR

Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese plantenbak
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.

2x 18 Eeuws bord Ø 22 - 26 cm.
Startpreis 180 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Grote schotel, kang xi revival, 19e eeuw, floraal decor, haarlijnen. 1x 18e Eeuws bord met kikkers/wijsheren decor. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.

Lot met 18 gesneden beeldjes (been)
Startpreis 2.750 EUR

Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Zilveren bord & kan (Vietnam)
Startpreis 650 EUR

Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...

Grote Chinese dekseldoos
Startpreis 200 EUR

Grote Chinees porseleinen familie verte dekseldoos met draken decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Ø 26,7 cm.
Startpreis 2.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 1.600 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas Ø 14 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal Ø 34 cm.
Startpreis 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40,8 cm.
Startpreis 1.500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.

Grote familie rose schotel Ø 43 cm.
Startpreis 350 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 43 cm. In matige staat.

Gemberpot (celadon)
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinese kopjes (6x)
Startpreis 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese kom Ø 20,4 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.

Wanli schotel Ø 50,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.

Wanli schotel Ø 48,6 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Bijzonder grote, 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 48,6 cm. In redelijke staat.

Chinese stemcup Ø 12,8 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

2x Kanton bloempot + onderschotel
Startpreis 800 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese mandarijn beker
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen beker met mandarijn decor. Gerestaureerd. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas Ø 17,4 cm.
Startpreis 1.500 EUR

Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees
Startpreis 80 EUR

Twee Chinese lakstempels van natuursteen. Plus één snuffbottle van jade met tuin en tekst in goud decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

3 Delen antiek familie rose
Startpreis 120 EUR

Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...

Chinese celadon vaas, H 20 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met lichtgroen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese schotel Ø 39,4 cm.
Startpreis 1.700 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/figuren/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Met bodemmerk. Veel randfrit. Afmeting: Ø 39,4 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31,4 cm.
Startpreis 1.500 EUR

16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen schotel met figuren in coulissen decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.

Lot Chinese dekseldozen
Startpreis 200 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.

Capucijne theepot
Startpreis 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom (karper) Ø 12,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen kom met oxide-rood karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel op standaard Ø 10,8 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel op standaard met rotsen decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 10,8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 450 EUR

Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese sung vaas, H 34,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Startpreis 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Imari ghendi schenkkan
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 22 cm.In goede staat.

Chinese schenkkan
Startpreis 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Cheng lung. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Startpreis 275 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met landschap decor. Haarlijnen in bodem. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 25 x 33 x 21 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel (diep)
Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse, diepe vleesschotel van Chinees porselein. Floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: 6 x 37 x 31 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 14,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Porseleinen boeddha
Startpreis 1.200 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boeddha. Familie Rose. Afmeting: 39,5 x 33 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha met vergulding
Startpreis 1.250 EUR

Grote oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Chinese patty pan
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose patti pan met floraal decor. Afmeting: 11,7 x 11,9 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal (celadon) Ø 14 cm.
Startpreis 225 EUR

Chinese celadon porseleinen waterschaal met geritste tekst op bodem. Afmeting: H 4,2 x Ø 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startpreis 100 EUR

Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...

Chinese bronzen wierookbrander
Startpreis 1.500 EUR

Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

2x Chin. Familie Rose kom Ø 11,4 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met optocht/figuur op kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 28 cm.
Startpreis 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

2x Kanton olielamp, H 64 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Twee bijzonder mooie 19e eeuwse Kantonese familie rose olielampen met oren. Figuren/goud decor, messing monturen. Eén haarlijn 4 cm. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Chinese brushpot van bamboe
Startpreis 200 EUR

Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinese kom op houten sokkel Ø 8 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met teksten + bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 23 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal/boeddha figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 15,8 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met diep blauw drakendecor met wolken/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 12 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen sung gemberpot in bloemvorm, met lichtgroen glazuur + deksel. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.

Familie Rose vaaslamp
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse tafellamp met Kantonese Familie Rose voet + verguld brons. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

2x Celadon vaas, H 18,5 - 23,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen met ribbels. 1x Creme craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 - 23,5 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 62 cm.
Startpreis 850 EUR

Twee grote, 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose dekselvazen met figuren/dieren/floraal/goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas beschadigd. Beide deksels gaaf. Afmeting: H 62 cm. In matig...

Celadon vaas + kom
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Vaas met tekst en merktekens. 1x Pot met twee tekens bodemmerk. Afmeting: 14 - 27,5 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Verte penselenpot, H 13,6 cm.
Startpreis 1.000 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte penselenpot met Chinese godheid op karper + tekst decor. Met merk. Randfrit. Afmeting: H 13,6 cm. In redelijk/goede staat.

3x Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Startpreis 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese theepot Ø 11 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met rivierlandschap/pagodes/figuren. Cheng lung. Deksel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: 12 x 18,5 x Ø 11 cm.

Chinese bronzen boeddha, H 15,4 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees, vergulde bronzen boeddha met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 15,4 cm. In goede staat.

2x Kleine Mei Ping vaas
Startpreis 300 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen mei ping vaasjes met blauw glazuur. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Verte rolvaas, H 38,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte rolvaas met figuren/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met dubbele blauwe bodemring. Iets randfrit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Familie verte bord
Startpreis 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte bord met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø23,5cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese familie jaune vaas, H 36 cm.
Startpreis 500 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie jaune vaas. Voorzien van kostbaarheden/landschappen/dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met reliëf van draken en bronskleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 18 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine dekselschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 18 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 300 EUR

Twee delen Chinees Wucai porselein. 1x Dekseldoos met floraal/vogel decor, bodemmerk. 1x Stemcup met zotjes in tuin decor, bodemmerk. Afmeting: 8 - 12,3 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen draak
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.

2x Kantonese olielamp, H 56 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom tekst decor + zegelmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 22,2 - 23 cm.
Startpreis 600 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Waarvan twee familie rose, figuren in tuin en feniks decor. En één imari bord met tuin decor, chip. Afmeting: Ø 22,2 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 36 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte queng lung vaas met floraal/paradijsvogel decor. Barsten in bodem, verder goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese cheng lung schotel Ø 32,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.

2x Cheng Lung bord Ø 27,5 - 28,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Kang Xi vaas, H 20,2 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startpreis 400 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.

Imari trekpot
Startpreis 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 22,4 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met lichtgroen craquelé glazuur. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.