Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...
Twee delen oud/antiek China. 1x Fantasie dier van jade. 1x Bronzen kalf. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekseldoos met kostbaarheden decor. Koper/emaille reliëf. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinese gu-vaas. 19e eeuw of ouder. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen vazen. Geglazuurd. Divers. Alle drie met bodemmerk. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kommen met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Hoge Chinees porseleinen vaas in flesvorm. Familie Rose. Met vogel in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten gestoken Libation cup met floraal/vogel decor. Afmeting: 4 x 5,5 x 4,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met tuin/floraal decor. Afmeting: 8 x 32 x 24 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met figuren/kraanvogel in landschap decor. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas in vat-vorm met vleermuis koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen oorvaas met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: circa H 55,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein met craquelé glazuur. Kleur: Groen/grijs. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen cup met bloesem/perzik decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie verte kom met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met mandarijn/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.