Suche

Grote Fürstenberg pronkvaas
6000
Grote Fürstenberg pronkvaas

Startpreis 300 EUR

Delftse scherts schenkkan, 1900
6001

Startpreis 100 EUR

2x Delftse dekselvazen
6002
2x Delftse dekselvazen

Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse fruitschaal
6003
18e Eeuwse fruitschaal

Startpreis 600 EUR

Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912
6004

Startpreis 5.000 EUR

Hildo Krop dekselpot
6005
Hildo Krop dekselpot

Startpreis 500 EUR

2 Sets Empire kratervazen
6006
2 Sets Empire kratervazen

Startpreis 400 EUR

5-Delig Makkumer kaststel
6007
5-Delig Makkumer kaststel

Startpreis 300 EUR

Duits Meissen servies
6008
Duits Meissen servies

Startpreis 425 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau
6009
Antiek Rozenburg tegeltableau

Startpreis 350 EUR

Antiek tegeltableau
6010
Antiek tegeltableau

Startpreis 300 EUR

Porseleinen inktstel
6011
Porseleinen inktstel

Startpreis 160 EUR

2 Porseleinen vazen met brons, 1860
6012

Startpreis 160 EUR

KPM dekselpot
6013
KPM dekselpot

Startpreis 500 EUR

2x Antieke Egyptische figuren
6014
2x Antieke Egyptische figuren

Startpreis 800 EUR

6-Persoons Royal Copenhagen servies
6015

Startpreis 450 EUR

Majolica piedestal
6016
Majolica piedestal

Startpreis 110 EUR

Antieke Majolica piedestal
6017
Antieke Majolica piedestal

Startpreis 125 EUR

Majolica piedestal
6018
Majolica piedestal

Startpreis 125 EUR

Porseleinen dekseldoos
6019
Porseleinen dekseldoos

Startpreis 250 EUR

Antieke Delftse dekselvaas, 1930
6020

Startpreis 275 EUR

Colenbrander Ram vaas Schifty 3
6021

Startpreis 300 EUR

Biedermeier theeservies
6022
Biedermeier theeservies

Startpreis 200 EUR

Royal Copenhagen faun met papegaai
6023

Startpreis 200 EUR