Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Lot tegels (20 st.)
Startpreis 100 EUR

Lot met twintig antieke tegels. Diverse voorstellingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Friese waterlandschap tegels (20 st.)
Startpreis 160 EUR

Lot met 20 stuks antieke Friese waterschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

8x Ruiter tegel
Startpreis 100 EUR

Lot met ruiter tegels. Aantal: 8 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot jugendstil ster tegels (77 st.)
Startpreis 150 EUR

Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot tegels
Startpreis 250 EUR

Lot met diverse 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder meer; bijbels, mangaan, blauw. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Restant tegels
Startpreis 50 EUR

Lot met diverse antieke tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot witjes (69 st.)
Startpreis 300 EUR

Lot antieke tegels, zgn. witjes. Aantal: 69 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels/licht blauw (150 st.)
Startpreis 700 EUR

Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

8x Tulpentegel
Startpreis 100 EUR

Lot met antiek polychrome tulpen tegels. Circa 1900. Aantal: 8 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

12-Pas tegeltableau, 1800
Startpreis 120 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met decor van landarbeiders + spreuk. Circa 1800. Haarlijnen + restauraties. Afmeting: 40 x 52 cm. In redelijke staat.

10x Landschap tegel
Startpreis 100 EUR

Lot met landschap tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

35x Mangaan tegel
Startpreis 350 EUR

Lot met diverse mangaankleurige tegels. Aantal: 35 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x Tegeltableau (tegels)
Startpreis 80 EUR

Drie tegeltableau's met Makkumer tegels. Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 47 cm. In goede staat.

18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startpreis 275 EUR

Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

13x Herder tegel
Startpreis 250 EUR

Lot met antieke herder tegels in lijst. 18e Eeuw. Aantal: 13 stuks Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tableau/mangaan, 18e eeuw
Startpreis 500 EUR

Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.

Lot tegels (27x)
Startpreis 80 EUR

Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil tegels (7x)
Startpreis 70 EUR

Zeven antieke majolica tegels met floraal zweepslag decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Delfts tegeltableau (6-pas)
Startpreis 50 EUR

6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Koeien in landschap
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Zeeslag
Startpreis 400 EUR

Antiek Hollands polychrome fayence 20-pas tegeltableau. Zeeslag bij Duins 1639. Twee tegels beschadigd. Afmeting: 53 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

4x 4-Pas tegeltableau
Startpreis 180 EUR

Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x 4-Pas tegeltableau
Startpreis 100 EUR

Twee 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Randschades. Afmeting: 26,5 - 27 cm. In goede staat.

Delfts tegeltableau
Startpreis 100 EUR

Antiek Delfts polychrome fayence 6-pas tegeltableau met driemaster 'de Hoop'. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.