Lot met diverse 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder meer; bijbels, mangaan, blauw. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse antieke tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met decor van landarbeiders + spreuk. Circa 1800. Haarlijnen + restauraties. Afmeting: 40 x 52 cm. In redelijke staat.
Drie tegeltableau's met Makkumer tegels. Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 47 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.
Zeven antieke majolica tegels met floraal zweepslag decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Hollands polychrome fayence 20-pas tegeltableau. Zeeslag bij Duins 1639. Twee tegels beschadigd. Afmeting: 53 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Randschades. Afmeting: 26,5 - 27 cm. In goede staat.
Antiek Delfts polychrome fayence 6-pas tegeltableau met driemaster 'de Hoop'. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.