Antieke Delfts fayence, Porceleyne Fles wandschotel met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Twee Hollandse wandschotels van keramiek. 1x Rembrandt door H. Beulakker 1962. 1x Pharao Imenhotep III, door Gebr. Hamer Vroomshoop 1961. Afmeting: circa 40 - Ø 40 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 1x Meissen vaas met bloem decor, restauratie bodemrand. 1x Huttensteinach eierhouder, circa 1900, goed. 1x Thüringer inktpot P.M.P., goed. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk...
Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Delfts fayence. Onder meer; jenever flessen, borden, vaas. Eén bord gelijmd. Eén bord gaaf (Porceleyne Fles). Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.
Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Lot met diverse antieke tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Leuk lot met 19 antieke Duitse voorraadpotten van keramiek voor in de keuken. Circa 1900. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Groot lot Duits porselein. Divers. Verschillende merken. 20e Eeuw. Tevens porseleinen reclame schilden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.
35-Delig Villeroy & Boch porseleinen ontbijt servies. Decor: Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 34 cm. In goede staat.
Twee antiek Delftse fayence vazen met chinoiserie decor. Royal Sphinx. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met draken decor. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Delftse fayence aardewerk borden. Onder meer Porceleyne Fles (3x). Afmeting: Ø 18 - 34 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke aardewerken/porseleinen figuren. Divers. 1x Koeien, Bing & Gröndahl. 2x Boxer, 1920. 1x Konijn, Goebel. 1x Kat, Goebel. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Lot met 34 stuks diverse antieke wandtegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.
Porseleinen Villeroy & Boch deelservies. 35-Delig. Decor: Orofino. Duitsland. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Royal Copenhagen porseleinen apothekerspotten met goudranden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Antieke 3-delige majolica bloemvazen set. Alléén genummerd. Circa 1900. Jugendstil. Eén hoge vaas heeft randschade. Afmeting: H 30 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Rosenthal porseleinen vaaslamp met geel glazuur. Duitsland. Art Deco. Gemerkt: Rosenthal Selb Bavaria, W.K. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote Chinees/Japans porseleinen Shar Pei hond met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen/keramieken (Schertz)kannen, (chocoladekan), in poezenvorm. 20e Eeuw. Onder meer 2x Duitsland. Afmeting: H 17 - 23 cm. In goede staat.
Prachtige, antieke, grote en zware Japanse Satusuma schotel met figuren in berglandschap + goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Drie-delige jugendstil majolica vazenset met floraal decor. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Royal Copenhagen porseleinen melkkan. Ontwerp van Arnold Krog 1856 - 1931. Decor: Midsummers night dream. Eén chip vlinder. Afmeting: 13 x 5,5 x 4 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Petrus Regout kastkommen van keramiek. Decor Flamand. Circa 1900. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Mobach steengoed baardmankruik met bruin glazuur. Naar 17e eeuws Duits voorbeeld. Circa 1920. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delige Arnhem platelen rookset. Decor Velria Antonne. Circa 1910. Eén kleine restauratie. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
Drie keramieken melkschenkkannen. Ontwerp van Hildo Krop. 'Melk is goed voor elk'. 20e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zeldzaam Petrus Regout Maastricht herinneringsbord. 1924 Indië, 'Zoo de ouden zeilden, vliegen de jongen'. Afmeting: Ø 25,7 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Delfts fayence. Divers. 18e - 19e - 20e Eeuw. Eén randschade. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Vijf delen Makkum. Fayence. Holland. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Lot met antiek keramieken kop en schotels, voorzien van Chinees decor. Twaalf schotels, en elf kopjes. Circa 1880. Afmeting: 4,8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Delftse fayence tegel van de Porceleyne Fles. Gesigneerd. Met landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 23 cm. In goede staat.
Groot 3-delig antiek Delfts fayence kaststel in rococo-stijl. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.
Lot met 38 stuks diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Acht Franse Limoges borden met floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Collectie met wit porseleinen paarden. Aantal: 27 stuks. Italië/Duitsland. Ongemerkt. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse vaas met figuur in tuin decor. Gemerkt: 't Fortuin. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Delftse fayence vaas met pioenroos decor. Bodemmerk V. Duijn. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.