Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2x Antiek plateel
Startpreis 70 EUR

Twee delen antiek plateel. Holland. 1x Gouda vaas, floraal, circa 1915, goed. 1x Caché pot, decor Rhodian, floraal, circa 1915, haarscheur bodem. Afmeting: H 31 - Ø 27 cm. In goede staat.

Antiek Rozenburg Den Haag herdenkingsbord Ø 22,4 cm.
Startpreis 70 EUR

Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Lot tegels (divers)
Startpreis 70 EUR

Lot met diverse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Delftse pot
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Delftse fayence potten met chinoiserie decor. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

Lot tegels (27x)
Startpreis 80 EUR

Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tabakspot
Startpreis 80 EUR

Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

K.P.M. parfumfles, 1800
Startpreis 80 EUR

Antiek porseleinen K.P.M. parfumfles met letter P + K.P.M. merkteken. Circa 1800. Duitsland. Eén chip onderrand. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (5x)
Startpreis 80 EUR

Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...

Lot porselein (divers)
Startpreis 80 EUR

Lot divers porselein. 20e Eeuw. Onder andere; Bavaria + Frankrijk et cetera. Floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.

2 Porseleinen figuren Napels
Startpreis 80 EUR

Twee Italiaanse bisquit Napels porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. 1x Vrouw met kind, Flavina Vero Porcellane. 1x Geitenhoeder. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.

5x Kastkom (P. Regout)
Startpreis 80 EUR

Vijf antiek Hollandse keramieken kastkommen Maastricht, Petrus Regout. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. 2x Haarlijn. In goede staat.

Lot antiek Duits steengoed (6x)
Startpreis 80 EUR

Zes 19e eeuwse polychrome steengoed wandborden met spreuken. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In goede staat.

Delftse vaas, H 25,5 cm.
Startpreis 80 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas met riviergezicht decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

2x Majolica bloempot
Startpreis 80 EUR

Twee antieke majolica bloempotten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. / 29 x 32 x 16 cm. In goede staat.

3x Bisquit vaas, 1900
Startpreis 80 EUR

Lot met drie antiek bisquit porseleinen vazen met figuren. Circa 1900. Eén vaas mist stukje bloemrank, rest goed. Afmeting: 20 - 29 cm.

2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee grote antieke Hollandse fayence wandschotels. Delfts + Makkum. 1x Delfts, circa 1880, laatste avondmaal, neo renaissance. 1x Makkum Tichelaar, circa 1880, figuren in interieur, randglazuurschade....

2x Meissen schaal
Startpreis 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen schalen met Streublümchen decor en goudrand. Knauf tijd. Circa 1900. Kleine schaal heeft chip. Afmeting: Ø 21 - 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau, Maria
Startpreis 100 EUR

Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau, 39 x 26 cm.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

Lot tegels (20 st.)
Startpreis 100 EUR

Lot met twintig antieke tegels. Diverse voorstellingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

8x Ruiter tegel
Startpreis 100 EUR

Lot met ruiter tegels. Aantal: 8 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

8x Tulpentegel
Startpreis 100 EUR

Lot met antiek polychrome tulpen tegels. Circa 1900. Aantal: 8 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

10x Landschap tegel
Startpreis 100 EUR

Lot met landschap tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (4x)
Startpreis 100 EUR

Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.