Suche

Polychroom dekselpot, 1936
6236
Polychroom dekselpot, 1936

Startpreis 50 EUR

Antieke Majolica schaal, 1915
6235
Antieke Majolica schaal, 1915

Startpreis 40 EUR

Grote antieke Meissen papegaai, 1940
6234

Startpreis 350 EUR

Antieke Delftse plaquette, 1880
6233

Startpreis 80 EUR

2x Antiek porselein
6232
2x Antiek porselein

Startpreis 20 EUR

Majolica bloempot
6231
Majolica bloempot

Startpreis 50 EUR

18e Eeuws Delftse sierschotel ø 34 cm.
6230

Startpreis 60 EUR

Antiek Weens beeldje, Forel
6229
Antiek Weens beeldje, Forel

Startpreis 70 EUR

2x 19e Eeuwse Franse figuren
6228
2x 19e Eeuwse Franse figuren

Startpreis 70 EUR

2x Weense decor vazen
6227
2x Weense decor vazen

Startpreis 120 EUR

Antiek Weens beeldje, 1930
6226
Antiek Weens beeldje, 1930

Startpreis 90 EUR

5x Antieke Delftse Fayence borden
6225

Startpreis 100 EUR

Antiek serviesgoed, 1900
6224
Antiek serviesgoed, 1900

Startpreis 70 EUR

Jugendstil-stijl vazen set
6223
Jugendstil-stijl vazen set

Startpreis 75 EUR

2x Antieke schnapps figuren, 1880
6222

Startpreis 80 EUR

Antieke Majolica vaas, 1900
6221
Antieke Majolica vaas, 1900

Startpreis 80 EUR

3x Frans porselein
6220
3x Frans porselein

Startpreis 120 EUR

Nymphenburg kop en schotels (7x)
6219

Startpreis 170 EUR

Antieke porseleinen lampenvoet, 1900
6218

Startpreis 50 EUR

Antieke bierpul (aardewerk)
6217
Antieke bierpul (aardewerk)

Startpreis 35 EUR

Lot antiek Petrus Regout serviesgoed
6216

Startpreis 70 EUR

3-Delig Petrus Regout kaststel
6215

Startpreis 40 EUR

Antieke vaas
6214
Antieke vaas

Startpreis 40 EUR

Paar vergulde vazen, 1900
6213
Paar vergulde vazen, 1900

Startpreis 250 EUR