Kapitale Franse polychrome fayence pendule. Floraal/landschap decor. Circa 1880. Historisme. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje mist. Afmeting: 60 x 55 x 20 cm. In redelijk/goede...
Antieke Franse figurenpendule met drie figuren in 17e eeuwse klederdracht. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-enchappement. Afmeting; H 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse jugendstil pendule met zweepslag floraal decor. Vrouw met boek. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede st...
Kleine mysterieuze pendule met bronzen figuur. Naar antiek voorbeeld van Junghans. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans klokkenstel van rozenhout, met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, met repetitie slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmer en compositie metalen figuren. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendulette met horloge uurwerk en bronzen versiering. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Lenzkirch schoolklok. Duitsland. Circa 1900. Weekloper. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Gründerzeit vrijslinger klok. Circa 1900. Weekloper/halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Frans verguld bronzen klokkenstel met kaarskandelaren. Romantisch paar met fruit. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist lens. Eén kandelaar verbogen, verder ...
Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse klokken. Circa 1900. 1x Vrijslinger. 1x Regulateur. Functies niet getest. Afmeting: 79 - 85 cm. In redelijk/goede staat.
Barokstijl zaagklok 2e helft 20e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld. 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse waterklok met messing. ca 1900. Waterreservoir mist. 80 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse albasten art deco pendule met herdershond. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 28 x 47 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans staande klok met bolle kop, snijwerk en geslepen glas. Circa 1920. Slagwerk op acht gongstaven. Afmeting; H 204 cm. In goede staat.