Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Kapitale Franse porseleinen pendule, 1880
Startpreis 700 EUR

Kapitale Franse polychrome fayence pendule. Floraal/landschap decor. Circa 1880. Historisme. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje mist. Afmeting: 60 x 55 x 20 cm. In redelijk/goede...

Franse figurenpendule, H 70 cm.
Startpreis 600 EUR

Antieke Franse figurenpendule met drie figuren in 17e eeuwse klederdracht. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-enchappement. Afmeting; H 70 cm. In goede staat.

Franse jugendstil pendule, 1900
Startpreis 450 EUR

Antieke Franse jugendstil pendule met zweepslag floraal decor. Vrouw met boek. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede st...

Mysterieuse pendule, H 39 cm.
Startpreis 190 EUR

Kleine mysterieuze pendule met bronzen figuur. Naar antiek voorbeeld van Junghans. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Weense snaarregulateur, 1880
Startpreis 150 EUR

Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.

Engelse lantaarnklok (reproduktie)
Startpreis 50 EUR

Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Startpreis 350 EUR

Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Franse strijdwagen pendule, 1880
Startpreis 250 EUR

Antieke Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Cartel klok, 1870
Startpreis 800 EUR

Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel
Startpreis 200 EUR

Drie-delig Frans klokkenstel van rozenhout, met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, met repetitie slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.

Franse pendule, H 63 cm.
Startpreis 90 EUR

Antieke Franse pendule met marmer en compositie metalen figuren. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Franse bureauklok, 1920
Startpreis 40 EUR

Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Startpreis 275 EUR

Antieke Franse pendulette met horloge uurwerk en bronzen versiering. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Startpreis 70 EUR

Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Lenzkirch schoolklok Ø 35 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke mahoniehouten Lenzkirch schoolklok. Duitsland. Circa 1900. Weekloper. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Gründerzeit vrijslinger, 1900
Startpreis 100 EUR

Antiek eikenhouten Gründerzeit vrijslinger klok. Circa 1900. Weekloper/halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Startpreis 50 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1850
Startpreis 250 EUR

Drie-delig 19e eeuws Frans verguld bronzen klokkenstel met kaarskandelaren. Romantisch paar met fruit. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist lens. Eén kandelaar verbogen, verder ...

Wortelnoten Friese staartklok
Startpreis 40 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse klokken, 1900
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Duitse klokken. Circa 1900. 1x Vrijslinger. 1x Regulateur. Functies niet getest. Afmeting: 79 - 85 cm. In redelijk/goede staat.

Zaagklok
Startpreis 225 EUR

Barokstijl zaagklok 2e helft 20e eeuw, naar 18e eeuws voorbeeld. 60 cm. In goede staat.

Antieke klok
Startpreis 150 EUR

Antieke eikenhouten Engelse waterklok met messing. ca 1900. Waterreservoir mist. 80 cm. In redelijke staat.

Art deco pendule, 1920
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse albasten art deco pendule met herdershond. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 28 x 47 x 14 cm. In goede staat.

Junghans staande klok
Startpreis 120 EUR

Antieke Duitse Junghans staande klok met bolle kop, snijwerk en geslepen glas. Circa 1920. Slagwerk op acht gongstaven. Afmeting; H 204 cm. In goede staat.