Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Amsterdams staand horloge, H 270 cm.
Startpreis 4.000 EUR

18e Eeuws Amsterdams staand horloge. Wortelnoten. Martinus Klok Amsterdam. Uurwerk met dagaanduiding, seconden, datumaanduiding en maanstand. Slagwerk op twee bellen. Houtgesneden poppen. Afmeting: H ...

Franse directoire pendule
Startpreis 675 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.

Hollandse Jugendstil-stijl klok
Startpreis 100 EUR

Hollandse Jugendstil stijl Royal Goedewaagen platelen klok. Circa 1980. Quartz uurwerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startpreis 300 EUR

Antiek marmeren met compositie metalen Frans klokkenstel. Met dubbele figuren en engelen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 - 52 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, H 195 cm.
Startpreis 180 EUR

Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.

Lenzkirch tafelklok
Startpreis 750 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Wuba tafelklok, H 35 cm.
Startpreis 80 EUR

Nederlandse wortelnoten Wuba tafelklok met maanstand en bronzen montuur. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Franse cartelklok (houtgestoken)
Startpreis 225 EUR

19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 1880
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse reiswekker met cloisonné. Gemerkt E.M. & Co. Halfuurslag op gongspiraal. Circa 1880. Afmeting: 17 x 10,5 x 7,8 cm. In goede staat.

Franse reiswekker
Startpreis 250 EUR

Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Zeldzaam lyra pendule stel, 1870
Startpreis 2.250 EUR

Antiek en zeldzaam Frans Carrara marmeren lyra pendulestel met kandelaren. Circa 1870. Met compositie metalen vergulde putti's en ranken. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinge...

Amsterdamse School-stijl pendule, 1925
Startpreis 70 EUR

Amsterdamse School-stijl pendule van eikenhout, coromandelhout en chroom. Circa 1930. Halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 26 x 37 x 14 cm. In goede staat.

Wandklok met barometer
Startpreis 225 EUR

Duitse notenhout met messing Circle Tournant (Kienzle) wandklok met batterij functie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Antieke Friese stoelklok
Startpreis 200 EUR

Mooie 18 - 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker en beschildering. Afmeting: 72 cm. In zeer goede staat.

Engelse staande klok
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Antieke pendule, 38 cm.
Startpreis 300 EUR

Antieke messing pendule bestemd voor de Oosterse/Perzische markt. Figuren te paard + draken en floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1890
Startpreis 100 EUR

Antiek vergulde neo renaissance messing pendule. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barst in glas. Uurwerk vervuild. Géén slinger. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede ...

Cloisonné klok
Startpreis 150 EUR

Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Cloisonné klok
Startpreis 200 EUR

Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 36 x 21 x 11 cm. In goede staat.

2x Warmink tafelklok
Startpreis 80 EUR

Twee eikenhouten Warmink tafelklokken met brons. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Swiss wandklok, 1988
Startpreis 80 EUR

Groot reclame object van Ø 180 cm. voor Swatch Swiss uurwerk, met centrale seconde. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.

Ossen-oog wandklok
Startpreis 80 EUR

Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startpreis 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Pendule met intarsia, 1920
Startpreis 60 EUR

Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.