Diese Webseite verwendet Cookies

55. Januariveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Januar 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Perzisch kleed, 314 x 210 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Kleur: Rood/blauw/creme, floraal decor. Afmeting: 314 x 210 cm. In goede staat.

Antieke Kelim loper, 285 x 90 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Perzische Kelim loper. Aardetinten. Afmeting: 285 x 90 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 170 x 330 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Antiek? Perzisch kleed. Kleurstelling: rood, zwart, creme. Zware uitvoering. Afmeting: 170 x 330 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 304 x 215 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Groot Perzisch kleed. Meerkleurig met floraal decor. Afmeting: 304 x 215 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt, 186 x 124 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 186 x 124 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 142 x 88 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Perzisch zijden bidkleed in aardetinten. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 142 x 88 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 155 x 176 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor. Kleurstelling: blauw, wit, zwart. Afmeting: 155 x 176 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 137 x 118 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed. Kleurstelling: rood/bruin, wit, zwart. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 137 x 118 cm. In goede staat.

Perzische loper, 525 x 104 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Zeer lange Perzische loper met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 525 x 104 cm. In goede staat.

Perzische loper, 370 x 98 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Oude, lange Perzische loper met floraal decor. Meerkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 370 x 98 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 110 x 216 cm.
Ergebnis: 35 EUR

Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed met glas en knopen. Afmeting: 110 x 26 cm. In goede staat.

Drie Perzische kleden
Ergebnis: 90 EUR

Drie oude/antieke Perzische kleden. Divers. Kleur: Aardetinten. Afmeting: 70 - 133 cm. In goede staat.

Antieke Perzische Herez loper, 360 x 86 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Perzische Herez loper met floraal decor. Meerkleurig. Iets slijtage. Afmeting: 360 x 86 cm. In redelijke staat.

Groot Sarouck kleed, 314 x 237 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Groot oud Perzisch Sarouck kleed. Kleur: Blauw/rood, floraal. Afmeting: 314 x 237 cm. In redelijke staat.

Oud Perzisch kleed, 200 x 127 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Oud Perzisch kleed. Afghaan. Kleur: Rood met floraal decor. Afmeting: 200 x 127 cm. In redelijke staat.

2x Oude Perzische kleden
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude Perzische kleden. Kleur: Bruin, aardetinten en rood. Afmeting: 103 - 149 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Groot Perzisch kleed. Meerkleurig. Floraal decor. Kashan. Afmeting: 300 x 400 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 152 x 97 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Perzisch kleed van zijde. Met Arabische tekst en dieren decor. Afmeting: 152 x 97 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 214 x 136 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal. Meer-kleurig. Afmeting: 214 x 136 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 274 x 152 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt dik bidkleed. Kleur: Aardetinten. Afmeting: 274 x 152 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 125 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Perzisch tapijt, 215 x 134 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw van kleur met medaillon/floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 215 x 134 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch zijde tapijt, 125 x 74 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Twee Perzische kleden
Startpreis 50 EUR