Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
1657 Ergebnisse
Los: 7271

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.

Ergebnis: 20.000 EUR

Zeer gedetailleerde grote Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met mille fiori floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.


Los: 7029

Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.

Ergebnis: 14.000 EUR

Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...


Los: 7422

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.

Ergebnis: 10.000 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse zeldzame Japans porseleinen schotels met figuren/coulissen decor. Met gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.


Los: 7014

Zes Chinese kop + schotels

Ergebnis: 9.500 EUR

Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.


Los: 7149

Twee kapitale Chinese kaarskandelaren

Ergebnis: 9.000 EUR

Twee zeer zeldzame kapitale Chinese vergulde bronzen/cloisonné kaarskandelaren met ramskoppen/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 79 x 36 x 36 cm. In goede staat.


Los: 7323

Chinese vaas, H 28 cm.

Ergebnis: 9.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.


Los: 7664

Chinese knobbelvaas, H 32 cm.

Ergebnis: 8.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.


Los: 7020

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

Ergebnis: 7.500 EUR

Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.


Los: 7004

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

Ergebnis: 7.000 EUR

18e Eeuws Chinees servies met Familie Rose familiewapen decor. Bestaande uit: 6 schotels, één maal chip + haarlijn. Zes kopjes, goed. Rijstkom + deksel, deksel gelijmd. Grote kom, haarlijn. Theepot, g...


Los: 1018

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

Ergebnis: 6.500 EUR

Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...


Los: 7503

Antieke Chinese tempelbel

Ergebnis: 6.000 EUR

Zeer grote antieke Chinese vergulde bronzen tempelbel met karaktertekens + tekst. Afmeting: 57 x 32 x 30 cm. In goede staat.


Los: 7505

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.

Ergebnis: 6.000 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.


Los: 7062

Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

Ergebnis: 4.250 EUR

Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.


Los: 1001

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Ergebnis: 3.750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.


Los: 7111

Chinese Mao Tai fles met inhoud

Ergebnis: 3.750 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud in goede staat


Los: 4506

Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm.

Ergebnis: 3.500 EUR

Antiek Perzisch fijngeknoopt kleed van zijde. Keschan. Floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 220 x 148 cm. In goede staat.


Los: 7026

17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.

Ergebnis: 3.500 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.


Los: 7100

Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.

Ergebnis: 3.250 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen penselenpot met decor van berglandschap/figuren en tekst rondom. Gelijmd. Afmeting: H 24,5 x Ø 28,3 cm. In matig/redelijke staat.


Los: 7137

Chinese kom Ø 22,8 cm.

Ergebnis: 3.250 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/perziken/druiven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 22,8 cm. In goede staat.


Los: 7077

Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.

Ergebnis: 3.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rood glazuur en floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.


Los: 7214

Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

Ergebnis: 3.000 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen waterpot op drie poten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.


Los: 7409

Chinese vaas, H 23 cm.

Ergebnis: 3.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Los: 7485

Antieke Chinese houten schuifdoos met Zitan cups

Ergebnis: 3.000 EUR

Grote antieke Chinese houten schuifdoos met drie Zitan houten cups + glazen karaf met brons. Afmeting cups: ca. 6 cm. Afmeting karaf: circa 30 cm. In goede staat.


Los: 580

Cartier Vendome gouden horloge

Ergebnis: 2.750 EUR

Gouden horloge, 750/000, Cartier Vendome. Vintage, met een ronde cremekleurige wijzerplaat en een geelgouden schakelband met vlindersluiting. In de aanzet van de band bij de kast is een briljant gesle...