Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Schilderijen

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
413 Ergebnisse
Los: 1000

H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht

Ergebnis: 1.750 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.


Los: 1001

J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam

Ergebnis: 550 EUR

J.C. Klinkenberg. 1852 - 1924. Gracht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.


Los: 1002

A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij

Ergebnis: 650 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met waterpartij, boerin en kippen. Bijzonder mooi werk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1003

van Dulmen Krumpelman, Stadsgezicht met oldtimer en figuur

Ergebnis: 350 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman. 1897 - 1987. Stadsgezicht met oldtimer en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.


Los: 1004

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur

Startpreis 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.


Los: 1005

Sam Schellink, Drie lijsters in boom

Startpreis 300 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.


Los: 1006

Blok van de Velden, Wilde bloemen

Ergebnis: 900 EUR

Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1007

A.H. Koningh, Landschap met figuren

Startpreis 700 EUR

A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.


Los: 1008

Ongesigneerd, Figuren in taveerne

Ergebnis: 600 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.


Los: 1009

Andy Warhol, Vlinder

Startpreis 2.150 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...


Los: 1010

J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij

Startpreis 2.000 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.


Los: 1011

Anna Maria Stork Kruijff, Moederpoes met kittens

Startpreis 400 EUR

Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.


Los: 1012

T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht

Ergebnis: 500 EUR

T. van Leent. 1807 - 1882. Herberg interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 1013

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Ergebnis: 2.250 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1014

Wim Heinecke, Rotterdamse kade met Maasbrug

Ergebnis: 350 EUR

Wim Heinecke. 1895 - 1978. Rotterdamse kade met Maasbrug en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1015

Onduidelijk, Pastorale, vee-rustplaats

Startpreis 1.000 EUR

Onduidelijk. 18e Eeuw. Verso Karel du Jardin, Royal Institution Edingburgh. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. In re...


Los: 1016

J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens

Ergebnis: 500 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.


Los: 1017

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Ergebnis: 2.250 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Los: 1018

Ongesigneerd, Jezus Christus aan het kruis

Startpreis 2.000 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Jezus Christus aan kruis in landschap. Met nature morte. Verso geparketteerd. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 1019

M. Sander? Berglandschap met bergmeer

Startpreis 650 EUR

M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.


Los: 1020

Collectors item Guillaume Corneille 1986

Startpreis 800 EUR

Collectors item, Guillaume Corneille 1986. Femmes et Oiseaux II. Houder met boek door Artur Lundkvist + vier originele gelimiteerde lithografieën. Afmeting: 4 x 27,5 x 35,5 cm. In goede staat.


Los: 1021

A. de la Riviere, Rotterdams markt

Ergebnis: 550 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Rotterdamse markt met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.


Los: 1022

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder

Startpreis 1.200 EUR

Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.


Los: 1023

Rest signatuur, Meisje met bloemen

Ergebnis: 110 EUR

Rest signatuur. Circa 1870. Meisje met bloemen in landschap. Olieverf op paneel. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 11 cm. In redelijke staat.


Los: 1024

E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken

Startpreis 150 EUR

E. From. Einar From. Noorwegen. 1872 - 1972. Bosgezicht met beek en rotsblokken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1025

Jan Altink, havengezicht met boten

Ergebnis: 2.000 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.


Los: 1026

Jan Knikker Sr., Hollands havengezicht met Stompe toren

Ergebnis: 275 EUR

Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Hollands havengezicht met Stompe toren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.


Los: 1027

Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen

Ergebnis: 400 EUR

Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.


Los: 1028

E. Koster, Landschap bij avond

Startpreis 800 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...


Los: 1029

Gerard Krol, Twents landschap

Startpreis 450 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1030

Anton Heyboer, Twee vrouwen

Startpreis 350 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.


Los: 1031

G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande

Startpreis 1.000 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Molen bij 's Gravenzande. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1032

M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen

Ergebnis: 225 EUR

M.J. Nefkens. 1866 - 1941. Zandafgraving in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1033

Jan Gierveld, Haven Almelo

Startpreis 500 EUR

Jan Gierveld. 1935 - 2005. Haven Almelo. Verso etiket etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 159 cm. In goede staat.


Los: 1034

Russisch ikoon, Maria met kind

Ergebnis: 425 EUR

Russisch ikoon. Maria met kind. Elemsa, d.w.z. liefhebbend type. Circa 1900. Krijtlaag bloot gelegd. Behoeft restauratie. Afmeting: H 81 x B 56,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 1035

Russisch drie-luik ikoon

Ergebnis: 750 EUR

Russisch drie-luik ikoon. Midden: feestdagen ikoon, met centraal opstanding. Midden boven: de engelen bij Abraham - rechts: moeder Gods alle lijdenden + drie mannelijke heiligen. Links: moeder Gods ni...


Los: 1036

J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden

Ergebnis: 450 EUR

J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.


Los: 1037

Keith Haring, Andy Mouse 1986

Startpreis 360 EUR

Keith Haring. Andy Mouse 1986. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.


Los: 1038

Ongesigneerd, Vrouw met kind

Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.


Los: 1039

Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus

Startpreis 200 EUR

Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.


Los: 1040

W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren

Startpreis 300 EUR

W.F. Springer. Hollandse School. 19e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.


Los: 1041

Russisch ikoon

Ergebnis: 350 EUR

19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.


Los: 1042

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren

Startpreis 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.


Los: 1043

Roy Lichtenstein, Twee naakte dames

Startpreis 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.


Los: 1044

H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand

Startpreis 850 EUR

H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.


Los: 1045

Maya Wildevuur, Vaas met bloemen

Startpreis 150 EUR

Maya Wildevuur (1982). 1944 - . Vaas met bloemen. Gemengde techniek met linnen et cetera. Afmeting: H 32 x B 32 cm. In goede staat.


Los: 1046

Paar Russische ikonen

Startpreis 400 EUR

Paar Russische ikonen. Johannes en Gregorius bisschoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 x B 26 cm. In goede staat.


Los: 1047

Ikoon, Moeder gods met kind Jezus

Ergebnis: 500 EUR

Ikoon. Moeder gods met kind Jezus en engelen. Hodegetria type (oudste type). Balkan. Circa einde 19e eeuw. Buitenrand opnieuw verguld. Afmeting: H 64 x B 47,5 cm. In goede staat.


Los: 1048

Rob de Haan, Zeegezicht

Startpreis 200 EUR

Rob de Haan. 1993 - . Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1049

W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur

Startpreis 800 EUR

W.J. Bogaard. 1842 - 1888. Duingezicht met paardenkar en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.


Los: 1050

Fedor van Kregten, Schaapskooi

Ergebnis: 350 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Schaapskooi met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 1051

Ton Schulten, Over de heuvels

Ergebnis: 275 EUR

Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.


Los: 1052

Frits Goosen, Landschap met koeien

Ergebnis: 250 EUR

Frits Goosen. 1943. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.


Los: 1053

G. Vreedenburgh, Riviergezicht

Ergebnis: 200 EUR

Gerrit Vreedenburgh. Verso atelierstempel. 1849 - 1922. Riviergezicht met brug en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.


Los: 1054

Willem Heijtman, Strandgezicht

Startpreis 650 EUR

Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1055

Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren

Ergebnis: 375 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Naar Nicolas Laurent. Landschap met musicerende figuren/vogelkooi en dieren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 92 cm. In goede staat.


Los: 1056

Wouter van Smorenburg, Platbodem

Ergebnis: 130 EUR

Wouter van Smorenburg. 1880 - 1918. Platbodem in de vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.


Los: 1057

C. Verschuur, Schapen

Ergebnis: 275 EUR

C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.


Los: 1058

Lindström, Vrouw met hond

Startpreis 500 EUR

Lindström Bengt. 1925 - 2008. Lithografie. Nr. 42/110. Vrouw met hoed. Litho op papier. Afmeting: H 82 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1059

Keith Haring, Couple in black, red and green

Startpreis 300 EUR

Keith Haring. Reproductie. Untitled 1982. Couple in black, red and green. Keith Haring Foundation. Licencie Artestar New York 61/105. Lithografie op papier. Afmeting: H 69 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1060

G. Hassens?, Haven van Zeebrugge

Startpreis 200 EUR

G. Hassens? Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1061

Onduid. gesig., Verso romance a café

Ergebnis: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso romance a café. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.


Los: 1062

Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898)

Startpreis 1.250 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) zeilschepen aan de oever van meer. olieverf op paneel , in goede conditie


Los: 1063

Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip

Startpreis 200 EUR

Rest signatuur. 19e Eeuw. Hollandse School. Zeegezicht met figuren op schip en windmolen. Oudere restauratie. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 1064

C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien

Ergebnis: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Los: 1065

C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom

Ergebnis: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Chinese kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Los: 1066

C. Cornelisz, Tabak + tabakspijp

Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tabak en tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Los: 1067

Russisch ikoon, Johannes de Doper

Ergebnis: 350 EUR

Russisch ikoon. Johannes de doper. Scenes uit zijn leven, onder andere; geboorte, opdracht, in de woestijn, onthoofding. Eerste helft 19e eeuw. Barst in paneel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 54...


Los: 1068

Russisch ikoon, H. Simon Petrus

Startpreis 300 EUR

Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.


Los: 1069

Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen

Startpreis 300 EUR

Russisch ikoon met drie vrouwelijke heiligen. Midden Maria van Egypte, rechts en links twee andere vrouwelijke heiligen. 19e Eeuw. Achtergronden gerestaureerd. Afmeting: H 31,5 x B 27 cm. In goede sta...


Los: 1070

Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij

Ergebnis: 375 EUR

Klaas Bernink 1983. 1913 - 1996. Besneeuwd landschap met boerderij. Epreuve 'd Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1071

2x Ongesigneerd?, Winter + zomergezicht

Startpreis 200 EUR

Twee maal ongesigneerd? Twee grote vroeg 19e eeuwse romantische aquarellen. Winter + zomergezicht met figuren. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.


Los: 1072

W. Molin, Landschap met koeien

Startpreis 200 EUR

W. Molin. 1895 - 1959. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1073

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret

Startpreis 120 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.


Los: 1074

Louis Stutterheim, Poldergezicht

Startpreis 150 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.


Los: 1075

Monogram N.B. Boerderij met hooimijten en koeien

Startpreis 300 EUR

Monogram N.B. 1935. Hollandse School. Boerderij met hooimijten en koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Los: 1076

J.M. Vrolijk, Studie koeienkop

Ergebnis: 110 EUR

Jan Martinus Vrolijk. 1845 - 1894. Studie koeienkop. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.


Los: 1077

Monogram L.V.S., Naakte vrouw aan waterkant

Ergebnis: 325 EUR

Monogram L.V.S. Circa 1930. Naakte vrouw aan waterkant. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 28 cm. In goede staat.


Los: 1078

Onduid. gesign., Figuren in taveerne

Startpreis 500 EUR

Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.


Los: 1079

Fred Arends, Hollandse ijspret

Startpreis 350 EUR

Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.


Los: 1080

Ongesigneerd, Berglandschap

Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.


Los: 1081

Ongesigneerd, Landschap met wandelaars

Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.


Los: 1082

J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren

Startpreis 120 EUR

J.W. Sehnli? Duitse School. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.


Los: 1083

Ongesigneerd? Herder met schapen

Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd? Circa 1880. Herder met schapen op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 54 cm. In goede staat.


Los: 1084

Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien

Ergebnis: 250 EUR

Jaap Nefkens. 1926 - 1999. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1085

Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap

Startpreis 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.


Los: 1086

Theo van Oorschot, Landschap met boerderij

Startpreis 200 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Landschap met boerderij, boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1087

Frits Meijer, Hollands wintergezicht

Startpreis 250 EUR

Frits Meijer. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijs en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1088

C. Hoevenaar, Paardenstal

Ergebnis: 400 EUR

C. Hoevenaar. 1847 - 1884. Paardenstal met rustende paarden en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1089

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Ergebnis: 1.100 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1090

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp, 1991. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1091

Henk Lassche, Abstracte compositie

Startpreis 100 EUR

Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.


Los: 1092

Theo Wolvecamp, Twee fantasie figuren

Ergebnis: 200 EUR

Theo Wolvecamp. 1953 - 1988. Nr. 173/200. Twee fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 80 x B 57 cm. In goede staat.


Los: 1093

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Ergebnis: 150 EUR

Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.


Los: 1094

Anton Heyboer, Spetterkip

Startpreis 350 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.


Los: 1095

J. Martin, Italiaans landschap

Startpreis 300 EUR

J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.