Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten
Startpreis 60 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...

Onduidelijk, Boerin schilt appel
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Boerin schilt appel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.

Luciën v.d. Pluym, Havengezicht
Startpreis 60 EUR

Luciën v.d. Pluym. 1916 - 1993. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startpreis 70 EUR

Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Fruit stilleven
Startpreis 75 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 52 x B 60 cm. In goede staat.

C. Maxim, Meisje met kersen
Startpreis 80 EUR

C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot
Startpreis 80 EUR

G. Plateau. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Startpreis 80 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

Miniatuur portret
Startpreis 80 EUR

Gesigneerd. 20e Eeuw. Miniatuur dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosven
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/steendruk
Startpreis 80 EUR

Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen
Startpreis 80 EUR

H. Houssart. Belgische School. Circa 1930. Landschap met boot en kamperende mensen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

O. Köster, Landschap met dorp
Startpreis 80 EUR

O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startpreis 80 EUR

Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x 20e Eeuw, Landschappen
Startpreis 80 EUR

Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Startpreis 80 EUR

Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startpreis 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Startpreis 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.

K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen
Startpreis 90 EUR

K. Schilderspel. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot
Startpreis 90 EUR

Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

T. van Asten, Strand Scheveningen
Startpreis 90 EUR

T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met wandelaars
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.