Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Toon Koster, Stadsgezicht met haven
Ergebnis: 225 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 350 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Ergebnis: 150 EUR

Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Abstracte compositie
Startpreis 100 EUR

Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp, 1991. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

C. Hoevenaar, Paardenstal
Ergebnis: 400 EUR

C. Hoevenaar. 1847 - 1884. Paardenstal met rustende paarden en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Frits Meijer, Hollands wintergezicht
Startpreis 250 EUR

Frits Meijer. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijs en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startpreis 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren
Startpreis 120 EUR

J.W. Sehnli? Duitse School. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.

Fred Arends, Hollandse ijspret
Startpreis 350 EUR

Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J.M. Vrolijk, Studie koeienkop
Ergebnis: 110 EUR

Jan Martinus Vrolijk. 1845 - 1894. Studie koeienkop. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.

Louis Stutterheim, Poldergezicht
Startpreis 150 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Startpreis 120 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd?, Winter + zomergezicht
Startpreis 200 EUR

Twee maal ongesigneerd? Twee grote vroeg 19e eeuwse romantische aquarellen. Winter + zomergezicht met figuren. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij
Ergebnis: 375 EUR

Klaas Bernink 1983. 1913 - 1996. Besneeuwd landschap met boerderij. Epreuve 'd Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startpreis 300 EUR

Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Johannes de Doper
Ergebnis: 350 EUR

Russisch ikoon. Johannes de doper. Scenes uit zijn leven, onder andere; geboorte, opdracht, in de woestijn, onthoofding. Eerste helft 19e eeuw. Barst in paneel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 54...

C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom
Ergebnis: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Chinese kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898)
Startpreis 1.250 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) zeilschepen aan de oever van meer. olieverf op paneel , in goede conditie

Keith Haring, Couple in black, red and green
Startpreis 300 EUR

Keith Haring. Reproductie. Untitled 1982. Couple in black, red and green. Keith Haring Foundation. Licencie Artestar New York 61/105. Lithografie op papier. Afmeting: H 69 x B 70 cm. In goede staat.

Wouter van Smorenburg, Platbodem
Ergebnis: 130 EUR

Wouter van Smorenburg. 1880 - 1918. Platbodem in de vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

G. Vreedenburgh, Riviergezicht
Ergebnis: 200 EUR

Gerrit Vreedenburgh. Verso atelierstempel. 1849 - 1922. Riviergezicht met brug en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Over de heuvels
Ergebnis: 275 EUR

Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Schaapskooi
Ergebnis: 350 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Schaapskooi met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Rob de Haan, Zeegezicht
Startpreis 200 EUR

Rob de Haan. 1993 - . Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ikoon, Moeder gods met kind Jezus
Ergebnis: 500 EUR

Ikoon. Moeder gods met kind Jezus en engelen. Hodegetria type (oudste type). Balkan. Circa einde 19e eeuw. Buitenrand opnieuw verguld. Afmeting: H 64 x B 47,5 cm. In goede staat.

Maya Wildevuur, Vaas met bloemen
Startpreis 150 EUR

Maya Wildevuur (1982). 1944 - . Vaas met bloemen. Gemengde techniek met linnen et cetera. Afmeting: H 32 x B 32 cm. In goede staat.

H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startpreis 850 EUR

H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Startpreis 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus
Startpreis 200 EUR

Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.

J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden
Ergebnis: 450 EUR

J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.

Jan Gierveld, Haven Almelo
Startpreis 500 EUR

Jan Gierveld. 1935 - 2005. Haven Almelo. Verso etiket etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 159 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startpreis 1.000 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Molen bij 's Gravenzande. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee vrouwen
Startpreis 350 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.

E. Koster, Landschap bij avond
Startpreis 800 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...

Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen
Ergebnis: 400 EUR

Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Jan Altink, havengezicht met boten
Ergebnis: 2.000 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.

E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken
Startpreis 150 EUR

E. From. Einar From. Noorwegen. 1872 - 1972. Bosgezicht met beek en rotsblokken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 80 cm. In goede staat.

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Startpreis 1.200 EUR

Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.

M. Sander? Berglandschap met bergmeer
Startpreis 650 EUR

M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens
Ergebnis: 500 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Ergebnis: 2.250 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Anna Maria Stork Kruijff, Moederpoes met kittens
Startpreis 400 EUR

Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startpreis 2.000 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in taveerne
Ergebnis: 600 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.

A.H. Koningh, Landschap met figuren
Startpreis 700 EUR

A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Drie lijsters in boom
Startpreis 300 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur
Startpreis 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.