Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startpreis 25 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startpreis 30 EUR

Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startpreis 30 EUR

H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

B. Jorin, Seringen
Startpreis 30 EUR

B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startpreis 40 EUR

Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.

B. Elshout, Kippen in stal
Startpreis 40 EUR

B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

A. Lanz, Abstract moderne compositie
Startpreis 50 EUR

A. Lanz. Tweede helft 20e eeuw. Duitsland? Abstract moderne compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 30 x B 29 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Touching paradise
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.

B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis
Startpreis 50 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

A. Kuypers. Landschap met boerderij
Startpreis 50 EUR

A. Kuypers. 20e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Wouter K.?, Verso Biesbosch
Startpreis 50 EUR

Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startpreis 50 EUR

Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.

R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Startpreis 50 EUR

R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap
Startpreis 50 EUR

Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.

H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies
Startpreis 60 EUR

H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.

Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startpreis 60 EUR

Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Wallaert, Bosgezicht
Startpreis 60 EUR

Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Elize Caus?, Riviergezicht met knotwilgen
Startpreis 60 EUR

Elize Caus? Circa 1930. Riviergezicht met knotwilgen, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

F. Mengers, Boeren interieur
Startpreis 60 EUR

F. Mengers. Hollandse School. Boeren interieur met vrouw, kind en vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Twee Russische ikonen
Startpreis 60 EUR

Twee Russische ikonen naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Afmeting: H 25,5 x B 29,5 cm. In goede staat.

Wijbrands, Hanvengezicht Enkhuizen
Startpreis 60 EUR

Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

E.Laurent, Boeren iInterieur
Startpreis 60 EUR

E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten
Startpreis 60 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...

Onduidelijk, Boerin schilt appel
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Boerin schilt appel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.

Luciën v.d. Pluym, Havengezicht
Startpreis 60 EUR

Luciën v.d. Pluym. 1916 - 1993. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startpreis 70 EUR

Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Fruit stilleven
Startpreis 75 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 52 x B 60 cm. In goede staat.

C. Maxim, Meisje met kersen
Startpreis 80 EUR

C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot
Startpreis 80 EUR

G. Plateau. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Startpreis 80 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

Miniatuur portret
Startpreis 80 EUR

Gesigneerd. 20e Eeuw. Miniatuur dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosven
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/steendruk
Startpreis 80 EUR

Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen
Startpreis 80 EUR

H. Houssart. Belgische School. Circa 1930. Landschap met boot en kamperende mensen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

O. Köster, Landschap met dorp
Startpreis 80 EUR

O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startpreis 80 EUR

Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x 20e Eeuw, Landschappen
Startpreis 80 EUR

Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Startpreis 80 EUR

Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startpreis 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Startpreis 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.

K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen
Startpreis 90 EUR

K. Schilderspel. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot
Startpreis 90 EUR

Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

T. van Asten, Strand Scheveningen
Startpreis 90 EUR

T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met wandelaars
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Herder met schapen
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd? Circa 1880. Herder met schapen op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 54 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Abstracte compositie
Startpreis 100 EUR

Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee figuren met druiven
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Twee figuren met druiven. Olieverf op blikken paneel. Afmeting: H 20,3 x B 16,8 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.

H.C. Mac Lean, Zonnebloemen
Startpreis 100 EUR

H.C. Mac Lean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.

Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling
Startpreis 100 EUR

Feike Sijbrandt (Sibrandt). Leeuwarden '72. Verso titel. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 79 cm. In goede staat.

Japanse School, Geisha in interieur
Startpreis 100 EUR

Japanse School. Gesigneerd. Geisha in interieur. Gouache op zijde. Vocht + scheurtje. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Bergpad
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Bergpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 14 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

A. Torringa, Boerderij met waterput
Startpreis 100 EUR

A. Torringa. 1886 - 1963. Boerderij met waterput, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startpreis 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Miniatuur portret op porselein
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws miniatuur portret op porselein met vergulde houtgestoken lijst. Gesigneerd Sabert? Eén chip rand. Afmeting: H 6 x B 4,3 cm. In goede staat.

Miniatuur portret
Startpreis 100 EUR

M. Fort. Miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Miniatuur portret
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Miniatuur portret van adelijk heer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Miniatuur portret
Startpreis 100 EUR

M.A. de Caurisy? 19e Eeuw. Portret van een officier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Langa, Landschap
Startpreis 100 EUR

Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.

Th. Selhorst, Portret wijsheer
Startpreis 100 EUR

Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.

Fr. Reijnders, Zuid-Nederlands dorpsgezicht
Startpreis 100 EUR

Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels
Startpreis 100 EUR

Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Havengezicht
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

C. Briels, Figuratieve voorstelling
Startpreis 100 EUR

C. Briels. '93. Nummer 1/6. 1946. Kleurrijke figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn
Startpreis 100 EUR

M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water
Startpreis 100 EUR

Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands landschap
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.

Monogram D.J., Handingekleurde plattegrond
Startpreis 100 EUR

Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Startpreis 120 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.

J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren
Startpreis 120 EUR

J.W. Sehnli? Duitse School. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.

H. Cassiers, Winters stadsgezicht Amsterdam
Startpreis 120 EUR

Henri Cassiers. 1858 - 1944. Amsterdams winters stadsgezicht. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

P. Winson, Vrouw met kind in landschap
Startpreis 120 EUR

P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht
Startpreis 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Riviergezicht met dorp, boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Bos, Platbodems met figuren op zee
Startpreis 120 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

A. Wouters, Stilleven
Startpreis 120 EUR

A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Brolsma, Hollands riviergezicht
Startpreis 140 EUR

Brolsma. 1909 - 1990. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu
Startpreis 140 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee kinderen met snoepjes onder paraplu. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken
Startpreis 150 EUR

E. From. Einar From. Noorwegen. 1872 - 1972. Bosgezicht met beek en rotsblokken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 80 cm. In goede staat.

Maya Wildevuur, Vaas met bloemen
Startpreis 150 EUR

Maya Wildevuur (1982). 1944 - . Vaas met bloemen. Gemengde techniek met linnen et cetera. Afmeting: H 32 x B 32 cm. In goede staat.

Louis Stutterheim, Poldergezicht
Startpreis 150 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp, 1991. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen
Startpreis 150 EUR

Dorus Arts. 1901 - 1961. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerderij
Startpreis 150 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Vroeg werk. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startpreis 150 EUR

De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Visser met manden vis
Startpreis 150 EUR

Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.

Klein, Koeien in zonnig landschap
Startpreis 150 EUR

Klein. Circa 1900. Koeien in zonnig landschap. Licht verfverlies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Mogelijk Elise Claudine Arntzenius, Bloemstilleven
Startpreis 150 EUR

Monogram E.C.A. Mogelijk Elise Claudine Artzenius. 1902 - 1982. Bloem stilleven. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

Frans Mars, Vaas met zonnebloemen
Startpreis 150 EUR

Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startpreis 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.