Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Schilderijen

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
413 Ergebnisse
Los: 1211

Landkaart, Gelderland + Zutphen

Startpreis 25 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.


Los: 1314

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade

Startpreis 30 EUR

Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Los: 1339

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem

Startpreis 30 EUR

H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Los: 1368

B. Jorin, Seringen

Startpreis 30 EUR

B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1376

Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat

Startpreis 40 EUR

Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.


Los: 1380

B. Elshout, Kippen in stal

Startpreis 40 EUR

B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.


Los: 1244

A. Lanz, Abstract moderne compositie

Startpreis 50 EUR

A. Lanz. Tweede helft 20e eeuw. Duitsland? Abstract moderne compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 30 x B 29 cm. In goede staat.


Los: 1246

Onduidelijk gesigneerd, Touching paradise

Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.


Los: 1275

B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis

Startpreis 50 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1296

A. Kuypers. Landschap met boerderij

Startpreis 50 EUR

A. Kuypers. 20e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1304

Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk

Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1316

Wouter K.?, Verso Biesbosch

Startpreis 50 EUR

Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1317

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen

Startpreis 50 EUR

Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.


Los: 1351

R. Bertrand?, Rotterdam plan C

Startpreis 50 EUR

R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.


Los: 1352

Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap

Startpreis 50 EUR

Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.


Los: 1375

Ongesigneerd, Tulpen

Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1137

H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies

Startpreis 60 EUR

H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.


Los: 1149

Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp

Startpreis 60 EUR

Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1188

Wallaert, Bosgezicht

Startpreis 60 EUR

Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.


Los: 1221

Elize Caus?, Riviergezicht met knotwilgen

Startpreis 60 EUR

Elize Caus? Circa 1930. Riviergezicht met knotwilgen, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1226

F. Mengers, Boeren interieur

Startpreis 60 EUR

F. Mengers. Hollandse School. Boeren interieur met vrouw, kind en vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1250

Twee Russische ikonen

Startpreis 60 EUR

Twee Russische ikonen naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Afmeting: H 25,5 x B 29,5 cm. In goede staat.


Los: 1255

Wijbrands, Hanvengezicht Enkhuizen

Startpreis 60 EUR

Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Los: 1257

E.Laurent, Boeren iInterieur

Startpreis 60 EUR

E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.