Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Schilderijen

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
413 Ergebnisse
Los: 1024

E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken

Startpreis 150 EUR

E. From. Einar From. Noorwegen. 1872 - 1972. Bosgezicht met beek en rotsblokken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1023

Rest signatuur, Meisje met bloemen

Ergebnis: 110 EUR

Rest signatuur. Circa 1870. Meisje met bloemen in landschap. Olieverf op paneel. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 11 cm. In redelijke staat.


Los: 1022

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder

Startpreis 1.200 EUR

Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.


Los: 1021

A. de la Riviere, Rotterdams markt

Ergebnis: 550 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Rotterdamse markt met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.


Los: 1020

Collectors item Guillaume Corneille 1986

Startpreis 800 EUR

Collectors item, Guillaume Corneille 1986. Femmes et Oiseaux II. Houder met boek door Artur Lundkvist + vier originele gelimiteerde lithografieën. Afmeting: 4 x 27,5 x 35,5 cm. In goede staat.


Los: 1019

M. Sander? Berglandschap met bergmeer

Startpreis 650 EUR

M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.


Los: 1018

Ongesigneerd, Jezus Christus aan het kruis

Startpreis 2.000 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Jezus Christus aan kruis in landschap. Met nature morte. Verso geparketteerd. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 1017

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Ergebnis: 2.250 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Los: 1016

J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens

Ergebnis: 500 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.


Los: 1015

Onduidelijk, Pastorale, vee-rustplaats

Startpreis 1.000 EUR

Onduidelijk. 18e Eeuw. Verso Karel du Jardin, Royal Institution Edingburgh. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. In re...


Los: 1014

Wim Heinecke, Rotterdamse kade met Maasbrug

Ergebnis: 350 EUR

Wim Heinecke. 1895 - 1978. Rotterdamse kade met Maasbrug en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1013

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Ergebnis: 2.250 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1012

T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht

Ergebnis: 500 EUR

T. van Leent. 1807 - 1882. Herberg interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 1011

Anna Maria Stork Kruijff, Moederpoes met kittens

Startpreis 400 EUR

Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.


Los: 1010

J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij

Startpreis 2.000 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.


Los: 1009

Andy Warhol, Vlinder

Startpreis 2.150 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...


Los: 1008

Ongesigneerd, Figuren in taveerne

Ergebnis: 600 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.


Los: 1007

A.H. Koningh, Landschap met figuren

Startpreis 700 EUR

A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.


Los: 1006

Blok van de Velden, Wilde bloemen

Ergebnis: 900 EUR

Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1005

Sam Schellink, Drie lijsters in boom

Startpreis 300 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.


Los: 1004

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur

Startpreis 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.


Los: 1003

van Dulmen Krumpelman, Stadsgezicht met oldtimer en figuur

Ergebnis: 350 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman. 1897 - 1987. Stadsgezicht met oldtimer en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.


Los: 1002

A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij

Ergebnis: 650 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met waterpartij, boerin en kippen. Bijzonder mooi werk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1001

J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam

Ergebnis: 550 EUR

J.C. Klinkenberg. 1852 - 1924. Gracht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.