Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee Chinese vazen, H 27 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor + bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese gemberpot, H 31 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 19e met rood floraal decor en craquelé glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Startpreis 200 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met rode draak/Familie Verte /wolken decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas mogelijk bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.

Chinees bord met zilveren beugel Ø 25,6 cm.
Startpreis 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Queng Lung met tuin decor. Met latere zilveren beugel. Minimale chip. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.

Fles met kakiemon decor, H 16 cm.
Startpreis 50 EUR

Porseleinen vaas met Japans kakiemon decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startpreis 240 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm.
Startpreis 180 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese Familie Verte vazen, H 9 cm.
Startpreis 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigd. Afmeting: H 9 cm. In matige staat.

Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese gemberpot Ø 16,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Afmeting: 17,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden
Ergebnis: 110 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese kop/schotels
Ergebnis: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Chips + haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 15,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese melkkan
Ergebnis: 45 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekschaal
Startpreis 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese treef/vergiet
Startpreis 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen treef/vergiet met landschap decor. Queng Lung. Chips. Afmeting: 31 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese roomborden
Startpreis 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese patti pan
Startpreis 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen patti pan met Imari floraal decor. Afmeting: 2,5 x 18,5 x 14 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.

Chinese natfruitschaal + lekschaal
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden, waarvan één met bodemmerk. Beide hebben haarlijn. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.

Drie delen Chinees porselein
Ergebnis: 90 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x dekselpot met floraal decor. 1x kopje met geisha/tekst decor, Familie Rose, 1x zalfpot, Familie Rose. Eén minimale chip. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.