Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Pronkschaal met putti
Ergebnis: 250 EUR

Grote porseleinen pronkschaal met putti en opgewerkt fruit/bloemen. 20e Eeuw. Minimale beschadiging. Afmeting: 21 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Hutschenreuther lamp
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke porseleinen Hutschenreuther Selb Kunst-Abteilung tafellamp. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met pauw in landschap decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee vazen
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke keramieken pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1910. Jugendstil. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Rorstrand Sweden theeservies
Ergebnis: 160 EUR

Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

13x Meissen porselein (borden)
Ergebnis: 100 EUR

Dertien delen Duits Meissen porselein serviesgoed + één deel Limoges. Onder andere: Marcolini. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13,5 - Ø 26 cm.

K.P.M. servies, 1930
Startpreis 300 EUR

Antiek 17-delig porseleinen K.P.M. theeservies. Kopenhagen Porcelain. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Meissen theekan, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen theekan. Knauff. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Duitse Kaiser dekselvaas, H 33 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Duitse Kaiser porseleinen dekselvaas met handgeschilderd/goud decor. Met ramskoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antieke Nymphenburg theepot, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen theepot. Met handbeschilderd floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!)
Ergebnis: 300 EUR

Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Engels Wedgwood servies
Ergebnis: 160 EUR

Lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Stratford + decor. Queens Ware. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Makkumer wandplaquette
Startpreis 450 EUR

Grote antieke Makkumer Fayence wandplaquette. Holland. Gemerkt Tichelaar. Met decor van Hollands wintergezicht. Afmeting: H 54 x B 45 cm. In goede staat.

Antieke Meissen dekselterrine
Ergebnis: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen dekselterrine. Marcolini teken. Bodem gerestaureerd. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.

Antieke Duitse bierpul
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse reservisten bierpul van porselein. Eisenbahnbrigade Berlin 1906-07. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antieke visschaal, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Zeer grote antieke Weense visschaal met bodemmerk. Keramiek. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Majolica wandplaquette Ø 45 cm.
Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse majolica wandplaquette met damesbuste. Circa 1860. Gemerkt WSHS. Enkele chips. Afmeting: 16 x Ø 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke wandhouder, 1900
Startpreis 200 EUR

Antiek bisquit porseleinen wandhouder met oesterschelp en putti. Copeland. Circa 1900. Afmeting: 22 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Lot Hummels (10 st.)
Ergebnis: 130 EUR

Tien oude/antieke Duitse Hummel figuren. Divers. Twee figuren gelijmd, rest goed. Afmeting: H 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek servies met Lange Lijs decor
Ergebnis: 120 EUR

Antiek servies met Chinees Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, grote schaal, kleine schaal, melkkan, zeef + bakje, suikerpot, elf kopjes, twee kleine kopjes, negentien schotels. Enke...

18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel
Ergebnis: 600 EUR

Vijfdelig, 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met de bijl. Vogel decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 39 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt 'de Klaauw'. Iets randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke vaas, H 52 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Grote Delftse kom Ø 27 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Zeer grote Hollandse polychrome Fayence kom met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm In goede staat.