Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot Zwiebelmuster porselein, 1900
Startpreis 80 EUR

Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt met Porseleyne Bijl. Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Drie delen antiek plateel
Startpreis 80 EUR

Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Lot Kaiser porselein (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.

Paar Art Deco boekensteunen
Startpreis 80 EUR

Twee keramieken Art Deco boekensteunen met pierrot. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startpreis 80 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...

Lot Rosenthal porselein (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier antieke Duitse Rosenthal porseleinen schalen. Circa 1920. Bavaria. Model Ph. Rosenthal. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Eén kleinere schaal chip bodemrand. Afmeting: 24 - 39 cm. In redelijk/...

Antiek tien-delig Majolica gebakstel
Startpreis 80 EUR

Antiek tien-delig Majolica gebakstel. In bladeren-vorm. Circa 1910. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startpreis 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.

Duitse Dresden bonboniere
Startpreis 70 EUR

Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 35 cm.
Startpreis 70 EUR

Grote Delftse polychrome Fayence schotel met bloemvaas decor. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Startpreis 70 EUR

Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Royal Bonn wandschotel Ø 24 cm.
Startpreis 70 EUR

Duitse Royal Bonn keramieken wandschotel met Art Deco decor. In de stijl van Colenbrander. Circa 1915. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Vaas + kandelaar Makkum, Jan van der Vaart
Startpreis 70 EUR

Twee delen Makkum, Jan van der Vaart. Getordeerd aardewerk. Mulitple. 70-er Jaren. Witte vaas, chip. Kaarskandelaar, goed. Afmeting: 9,5 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke drie-delige majolica vazen set
Startpreis 60 EUR

Drie-delige antieke polychrome majolica vazen set. Floraal/landschap decor. Genummerd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 10 - 20 cm. In goede staat.

Chinees Shiwan Ware figuur
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen Shiwan Ware figuur. Geisha met bloemen op rotsblok. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Lot Makkumer aardewerk (4x)
Startpreis 60 EUR

Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Vijf creamware vazen
Startpreis 60 EUR

Vijf keramieken creamware vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit; vier Wedgewood vazen + één Lenox U.S.A. vaas. Afmeting: H 17 - 28 cm. In goede staat.

Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke kop + schotels, 1900
Startpreis 60 EUR

Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delige Bavaria mokka-set
Startpreis 60 EUR

Vierdelige porseleinen mokka-set met goud decor. Duitsland. Bavaria Waldershof Germany. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.

A. Heyboer + Corneille, twee kunstborden
Startpreis 60 EUR

Twee gelimiteerde porseleinen design borden. (1) Corneille, L 'ete Commencant. (2) Anton Heyboer, 1995, Laat de zon in je hart nooit ondergaan (Schoonhoven). Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

Majolica aap met hoed, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse majolica aap met hoed, 'ärgere dich nicht'. Mogelijk Bernard Bloeh. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Twee Franse dekseldozen
Startpreis 50 EUR

Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.