Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie delen glaswerk
Ergebnis: 45 EUR

Drie delen glaswerk. Bestaande uit: spijkervaas, spijker kikkervis (bodemmerk), en een glazen rozensteker met iriserend paars/blauw glas, Jugendstil. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Bloemenvaas, type Gallé
Startpreis 120 EUR

Grote bloemenvaas. Type Gallé. Met rood floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 37 cm. In goede staat.

Zes kristallen glazen
Ergebnis: 30 EUR

Zes antieke facet geslepen kristalglazen glazen. Afmeting: H 12 x Ø 5,4 cm. In goede staat.

Twee delen antieke glaswerk
Startpreis 50 EUR

Twee delen antiek glaswerk. Met messing/brons? Dieren figuren. Asbak met uhu (uil), circa 1930. En een gegraveerde flacon met kat en muis, circa 1920. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Glazen vaas, H 36 cm.
Startpreis 140 EUR

Duitse glazen vaas. German Design Elena. Handmade. Gesigneerd Elena. In de vorm van een jurk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen
Startpreis 90 EUR

Twee grote glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bloemvormig. Gekleurde vaas chip bodemrand. Murano? Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Moderne glazen sculptuur, H 35 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Moderne glazen sculptuur. Cobra-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen (Leerdam?)
Startpreis 30 EUR

Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie karaffen met stop
Ergebnis: 70 EUR

Drie kleine kristallen karafjes, bolle modellen voorzien van ovaal slijpwerk. Allen voorzien van stop, 13-15-21cm. In goede staat

Drie delen antiek glaswerk
Ergebnis: 65 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Bestaande uit: Twee koektrommels met deksel + onderschotel. En een boerenjongens pot. Enkele chips. Afmeting: 24 - 31 cm. In goede staat.

Twee glazen Murano vissen
Ergebnis: 45 EUR

Twee glazen Murano vissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 54 cm. In goede staat.

Stel parfumflacons in kist
Ergebnis: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Grote glazen vaas, H 45 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Grote rode glazen vaas met Millefiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee glazen uilen
Ergebnis: 60 EUR

Twee moderne glazen uilen in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 - 31 cm. In goede staat.

Grote Murano-stijl vis
Ergebnis: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl vis. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 44 x 11 cm. In goede staat.

Glazen Murano-stijl haan
Ergebnis: 60 EUR

Grote glazen Murano-stijl haan. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Set geslepen kaarskandelaren
Startpreis 50 EUR

Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Set moderne cactus potten
Ergebnis: 50 EUR

Twee moderne groen-glazen cactus potten. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, Oneindig
Startpreis 50 EUR

Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, Paard
Ergebnis: 50 EUR

Moderne glazen sculptuur. Paard. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke B. Bayerl vaas
Ergebnis: 50 EUR

Grote Duitse antieke Bernardine Bayerl München glazen vaas. Circa 1900. Met geëtst floraal decor. Twee-kleurig. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.

Modern glazen object
Startpreis 40 EUR

Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Twee antieke glazen vazen
Ergebnis: 45 EUR

Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek kristalglas
Startpreis 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...