Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke vrijslinger
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Jugendstil. Weekloper, halfuur-slag. Gemerkt Peerless. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Ergebnis: 600 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met seconden, dag aanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Chinoiserie klokkast. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Kleine Vorderzappler, 1850
Ergebnis: 700 EUR

Kleine 19e eeuwse met parelmoer belijmde Vorderzappler met piramide en vergulde bronzen Napoleon. Circa 1850. Afmeting: 9,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.

Antieke nachtklok, 1890
Ergebnis: 275 EUR

Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde compositie metalen pendule. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok
Ergebnis: 60 EUR

Antieke notenhouten schoolklok. Circa 1900. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Duitse snaarregulateur, 1900
Ergebnis: 150 EUR

Grote Duitse snaarregulateur met antieke klokkast en later uurwerk. Circa 1900. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 126 cm. In redelijke staat.

Zwart marmeren klokkenstel
Ergebnis: 110 EUR

Zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 49 - 52 cm. In goede staat.

Antiek uurwerk van Franse lantaarnklok
Ergebnis: 170 EUR

Antiek Frans lantaarnklok-uurwerk met ankergang. Met slagwerk. 19e Eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 32 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Ergebnis: 350 EUR

Grote antieke Franse vergulde messing reiswekker met lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk, met kwartier-slag op twee gongspiralen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Drie-delig Frans klokkenstel
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1910
Ergebnis: 45 EUR

Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Staartklok met scheepjes
Ergebnis: 100 EUR

Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Franse messing reiswekker. Gemerkt R + C. Made in Paris. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.

Duitse regulateur
Ergebnis: 170 EUR

Duitse notenhouten Kieninger twee-gewichten snaar-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.

Regulateurklok, 1900
Ergebnis: 35 EUR

Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Franse mini-comtoise
Ergebnis: 50 EUR

Franse mini-comtoise. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Franse vergulde messing reiswekker in lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Franse Hinterzappler, 1830
Ergebnis: 350 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1820
Ergebnis: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse portaalklok van damast-ijzer + verguld brons. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1920
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Bolkop met snijwerk. Circa 1920. Met Westminster uurwerk + drie gewichten. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Regulateur
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur van Gustav Becker. Deels overgebeitst. Afmeting: 99 cm. In redelijke staat.