Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant
Ergebnis: 750 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Ergebnis: 350 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Startpreis 1.200 EUR

Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.

Willem de Klerk, Panoramisch landschap
Ergebnis: 850 EUR

Willem de Klerk. 1800 - 1876. Hollands panoramisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 51 cm. In goede staat.

German Grobe, Platbodem in de branding
Ergebnis: 1.000 EUR

German Grobe, 1887. 1857 - 1938. Platbodem in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Ergebnis: 500 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Startpreis 700 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina
Startpreis 2.000 EUR

Ongesigneerd. Portret van koningin Wilhelmina op jonge leeftijd, rond 1900. Met zeldzame Zeeuwse lijst, met Zeeuwse knopen en gemodelleerde muntstukken. Circa 1900. Schilderij behoeft minimale restaur...

G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startpreis 1.000 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Molen bij 's Gravenzande. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed
Ergebnis: 1.400 EUR

Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...

A.J. Zwart, de Peel
Startpreis 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant
Ergebnis: 425 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen
Ergebnis: 3.000 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Meisje met puppy op kussen. Restauratie + scheurtje rechtsonder. Met originele vergulde Louis Seize lijst. Afmeting: H 86 x B 75 cm. In redelijke staat.

Anton Karssen, Hollands stadsgezicht
Ergebnis: 700 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startpreis 850 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Engelse of Duitse School. Bosgezicht met jager, jachthond en ree. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startpreis 600 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startpreis 1.500 EUR

Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

Albertus Verhoesen, Hollands landschap
Startpreis 1.500 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...

J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap
Ergebnis: 400 EUR

J.C. Corver Fecit. 19e Eeuw. Pseudoniem Jacob Jan Coenraad Spohler. 1837 - 1894. Hollands landschap met huizen, molen, figuren en beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Figuren met paarden
Startpreis 300 EUR

Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startpreis 800 EUR

Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif
Ergebnis: 180 EUR

Guilliaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 14/200. Naakte vrouw met kat en duif. Litho op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.