Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee antieke tegeltableau's
Startpreis 350 EUR

Twee antieke 6-pas polychrome tegeltableau's met spreuken. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Meissen deelservies
Ergebnis: 300 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, tablet, acht ontbijtborden, negen kop en schotels. Minimale beschadiging mogelijk...

Duits Meissen deelservies
Ergebnis: 250 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies met decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, zes kop en schotels, vaas, tablet, zes gebaksborden. Minimale chip mogelijk. A...

Duits Meissen deelservies
Ergebnis: 275 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: mokka-kan, schaal, twee roomkannen, sauciere, vier petit four schalen, vier grote borden, vier kleine borde...

Grote antieke Delftse plaquette
Ergebnis: 450 EUR

Grote antieke Delftse polychrome fayence plaquette met datering 1793. Verso ijspret met vele figuren. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.

Twee tegeltableau's
Startpreis 170 EUR

Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.

Majolica zuil
Startpreis 120 EUR

Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Meissen chocolade schenkkan
Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen chocolade-schenkkan met floraal decor. Marcolini. Tuit voorzien van messing. Restauraties. Afmeting: 18 x 25 x Ø 11 cm. Verder in goede staat.

Frans Limoges inktstel
Startpreis 300 EUR

Frans Limoges porseleinen inktstel met floraal/goud decor en bronzen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Duits Meissen figuur, Mops hond
Startpreis 300 EUR

Duits Meissen figuur. Mops hond. 20e Eeuw. Afmeting: 4 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel
Startpreis 2.400 EUR

Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.

Italiaanse schaal
Startpreis 120 EUR

18e Eeuws Italiaans fayence schaal met Romeins figuur met lyra en Korinthische zuil. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.

Majolica buste
Ergebnis: 160 EUR

Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Zeldzame Dresden porseleinen Foo-hond
Startpreis 500 EUR

Zeldzame grote Duitse Dresden porseleinen Foo-hond met gouden halsband. Genummerd C.62671. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 31 x 17 cm. In goede staat.

Delfts blauwe klok
Startpreis 475 EUR

19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence cartel wandklok. Rococo-stijl. Gemerkt V.D. Floraal/landschap decor. Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Eén bord met lichte randglazuur schade. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau
Startpreis 600 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels in lijst. Haven afbeelding. Enkele chips. Afmeting: H 39 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 32 cm.
Ergebnis: 425 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein
Ergebnis: 375 EUR

Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...

Velsen vaas, H 12 cm.
Startpreis 600 EUR

Hollandse keramieken Velsen blokjes vaas. Art Deco. Schilder V.V. - K.T.P. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. Minimale chip. In goede staat.

Velsen vaas, H 18 cm.
Startpreis 250 EUR

Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.

Majolica vaas
Ergebnis: 100 EUR

Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startpreis 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.

Twee majolica bloempotten
Startpreis 70 EUR

Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.