Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Frans bronzen figuur, Man met vaandel
Ergebnis: 800 EUR

Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Clodion
Startpreis 2.000 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H. Muller
Ergebnis: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 1900
Ergebnis: 375 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht geplaatst op marmeren basement. Meisje met hoed en stok. Gesigneerd Georges Omertha. 1895 - 1925. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Antiek Weens bronzen figuur, 1900
Startpreis 425 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Zandstenen beeldhouwwerk
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Charles Cumberworth
Startpreis 750 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Startpreis 275 EUR

Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon
Ergebnis: 650 EUR

Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Neushoorn
Ergebnis: 850 EUR

Zware bronzen neushoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 42 x 15 cm. In goede staat.

Gesigneerd bronzen edelhert
Ergebnis: 300 EUR

Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Japanse kinderen
Startpreis 1.600 EUR

Gesigneerde grote antieke Japanse bronzen figurengroep. Spelende kinderen. Op houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 32 x 60 x 34 cm. In zeer goede staat.

Bronzen buste (Messerschmidt)
Startpreis 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel. Messerschmidt. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Bronzen buste (Messerschmidt)
Ergebnis: 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee religieuze beelden
Ergebnis: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse eikenhouten religieuze beelden. Minimale beschadiging sokkels. Afmeting: H 65 - 66 cm. In goede staat.

Houten Maria beeld
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Vermoedelijk België of Frankrijk. Mooie patina. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Antiek Japans bronzen figuur, 1880
Startpreis 150 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Circa 1880. Kraanvogel met waterlelie. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, E. Picault
Startpreis 2.250 EUR

Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame met Amor
Startpreis 1.350 EUR

19e Eeuws gesigneerd bronzen figuur. Naakte dame met Amor. Door T.H. Baeumer Fecit. 1891. 1836 - 1898. Dame knipt Amor vleugels af. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Bronzen fazant
Ergebnis: 160 EUR

Bronzen fazant. Koud beschilderd. Gesigneerd Matgrab. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 6 cm. In goede staat.

Figurengroep van gips
Startpreis 125 EUR

Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met ivoor
Ergebnis: 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen kraanvogel
Startpreis 150 EUR

Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Bronzen schaal met figuur, 1900
Ergebnis: 150 EUR

Gesigneerde bronzen Jugendstil schaal met liggende naakte vrouw en floraal zweepslag decor. Door . A. Buytts? Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Startpreis 150 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Venetiaans carnaval figuur
Startpreis 160 EUR

Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd carnaval figuur met mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Herdenkingsplaquette van brons
Ergebnis: 80 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette 'Eigenhulp Verzekering Den Haag 1879 - 1929'. Ontwerp Chris van der Hoef, 1875 - 1933. Afmeting: 10 x 7,5 x 1,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuws bronzen figuur van de god Pan. Met dwarsfluit, kind en druiventros. Ongesigneerd. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antieke Franse bronzen buste, 1900
Ergebnis: 600 EUR

Antieke Franse bronzen buste. Esmeralda. Circa 1900. Gietersmerk L.V. Leon Viret. Door Emmanuel Vilanis. 1858 - 1914. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Ballerina
Ergebnis: 375 EUR

Grote bronzen ballerina op zwart marmeren basement. Gesigneerd Degas (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Neushoorn
Ergebnis: 225 EUR

Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Stier
Ergebnis: 80 EUR

Picasso-stijl bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 5 cm. In goede staat.

Franse bronzen buste op sokkel
Startpreis 150 EUR

Franse bronzen buste op marmeren sokkel. Gesigneerd Patris (Ernest Patris). 1909 - 1981. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus
Startpreis 650 EUR

18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse bronzen Romeinse senator met kip. Ongesigneerd. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Japans bronzen figuur
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuws Japans bronzen figuur. Man met hoed en boek. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vogel
Ergebnis: 350 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vogel
Ergebnis: 180 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vogel
Ergebnis: 100 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vogel
Ergebnis: 100 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Zuiderzee botter
Startpreis 140 EUR

Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen soldaat, Emile Duhousset
Startpreis 550 EUR

19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Messing overlay figuur
Startpreis 60 EUR

Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antieke bronzen Arabische ruiter met hoorn. Op sokkel van albast. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met ivoren, 1910
Startpreis 750 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht en hand. Geplaatst op albasten basement. Door L. Losson of Posson? Circa 1910. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil figuren
Ergebnis: 250 EUR

Twee antieke brons gepatineerde Jugendstil figuren. Compositie metaal. (1) Coup de Soleil. (2) Coup de vent. Afmeting: H 36 - 37 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 100 EUR

Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm.In goede staat.