Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Schilderijen

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
382 Ergebnisse
Los: 1000

Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten

Startpreis 600 EUR

Ernst Albert Fischer Cörlin. 1853 - 1932. Duitse School. Zwitserse blokhutten in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 82 cm. In goede staat.


Los: 1001

Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Ergebnis: 1.700 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven 17e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.


Los: 1002

J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht

Startpreis 4.500 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Hollands strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1003

Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Ergebnis: 1.500 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1004

N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Ergebnis: 4.000 EUR

Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...


Los: 1005

D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Ergebnis: 2.250 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.


Los: 1006

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap

Startpreis 400 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.


Los: 1007

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

Ergebnis: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, vrouw en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.


Los: 1008

Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?

Ergebnis: 1.200 EUR

Hollandse School. Circa 1580. Figuren bij gebouw, taveerne? In originele ongerestaureerde staat, niet ingeschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 23,5 cm. In goede staat.


Los: 1009

F. Mortelmans, Stilleven met violen

Ergebnis: 1.800 EUR

Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.


Los: 1010

2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen

Startpreis 500 EUR

Pendant van Albert Verhoesen. 1806 - 1881. Twee koeienkoppen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x 9,5 cm. In goede staat.


Los: 1011

Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht

Ergebnis: 400 EUR

Hans Richter Johansen. Duitse School. Circa 1920. Hollands havengezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.


Los: 1012

Pendant, Man met pijp + man met bierpul

Ergebnis: 250 EUR

Pendant. 17e - 18e Eeuw. Man met tabak en pijp + Man met bierpul. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16,4 cm. In goede staat.


Los: 1013

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen

Startpreis 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...


Los: 1014

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel

Startpreis 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...


Los: 1015

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

Startpreis 900 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.


Los: 1016

Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij

Startpreis 400 EUR

Jan Altink, 1969. 1885 - 1971. Landschap met zandpad en boerderij. Houtskool op bruin papier. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.


Los: 1017

2x F. Swaire, Landschappen met figuren

Ergebnis: 950 EUR

2x Francis Swaine. 1720 - 1780. Zeldzaam werk!! Géén zeegezichten. Engelse School. Gesigneerd. Eén schilderij voorzijde + beide schilderijen Francis Swaine brandmerk. Landschappen met figuren en vee. ...


Los: 1018

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug

Startpreis 600 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1019

Evert Moll, Havengezicht Rotterdam

Ergebnis: 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1020

Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen

Ergebnis: 500 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Spaanse flamenco danseressen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Los: 1021

van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Ergebnis: 250 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1022

Lucio Sarto, Dame op terras

Ergebnis: 300 EUR

Lucio Sarto. 1950 - . 20e Eeuw. Dame op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Los: 1023

Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp

Ergebnis: 900 EUR

Johan Haanstra, 1952. 1940 - . Portret Theo Wolvecamp. Wordt vermeld in toekomstige boek Haanstra. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.


Los: 1024

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996

Startpreis 400 EUR

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.


Los: 1025

Carl Deiker, Korhoenders

Startpreis 600 EUR

Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.


Los: 1026

Jo Schrijnder, Poldergezicht met opvliegende eenden

Ergebnis: 550 EUR

Jo Schrijnder, 1941 Dwingelo. 1894 - 1968. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1027

Henk Schuring, Abstracte compositie

Startpreis 500 EUR

Henk Schuring. 1928 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1028

Willem Cornelis Rip, Melktijd

Startpreis 400 EUR

Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.


Los: 1029

Eugene Brands, Sunrise

Ergebnis: 850 EUR

Eugene Brands. 1913 - 2002. Sunrise. Gouache op papier. Afmeting: H 28,5 x B 36 cm. In goede staat.


Los: 1030

Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort

Ergebnis: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Ridder trekt zijn zwaard voor poort. Olieverf op linnen. Kleine beschadiging. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 1031

2x Jose de Siguenza, Twee mondaine dames

Ergebnis: 250 EUR

Pendant. Jose de Siguenza. Twee mondaine dames. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 16 cm. In goede staat.


Los: 1032

Evert Moll, Havengezicht

Startpreis 1.500 EUR

Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1033

Emile Viegers, Bloempot met amarylis

Startpreis 450 EUR

Emile Viegers, 1945. 1921 - 1984. Stilleven. Bloempot met amaryllis. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1034

Jan Schoonhoven, Abstracte compositie

Ergebnis: 750 EUR

Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1035

R. Elzer, Bosgezicht

Startpreis 200 EUR

Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.


Los: 1036

Louis Hartz, Elegante dame in park

Startpreis 1.200 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Elegante dame in park. Olieverf op linnen.Herkomst collectie Sem Hartz zoon van Louis. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.


Los: 1037

German Grobe, Schelpenvisser op het strand

Ergebnis: 1.100 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser op het strand met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1038

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens

Startpreis 300 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.


Los: 1039

Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden

Startpreis 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. Kerkgezicht te Leiden met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 45 cm. In goede staat.


Los: 1040

Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen

Startpreis 200 EUR

Toegeschreven aan H.J. van der Weele. 1852 - 1930. Paardenkar in de duinen. Ongesigneerd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 42 cm. In goede staat.


Los: 1041

G. Krol, Twentse boerderij met boerin en kippen

Ergebnis: 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 39 cm. In goede staat.


Los: 1042

W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht

Ergebnis: 200 EUR

W.J. Schütz. 1854 - 1933. Landschap met bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 24 cm. In goede staat.


Los: 1043

Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...

Ergebnis: 2.000 EUR

Jacob Dietzler. 1785 - 1855. Kaub mit dem Pfalzgrafenstein und der burg Gutenfels, das Schloss in Koblenz und Festung Ehrenbreitstein. Olieverf op linnen. Behoeft restauratie. Afmetig: H 31 x B 54 cm....


Los: 1044

van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Ergebnis: 350 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Los: 1045

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten

Startpreis 1.000 EUR

A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.


Los: 1046

J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen

Ergebnis: 850 EUR

Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boerderij, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.


Los: 1047

Cor Noltee, Riviergezicht met paardenkarren

Ergebnis: 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht met paardenkarren en figuren. Olieverf op linnen. Rechts onder voluit gesigneerd Cor Noltee.Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.