Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten
Startpreis 600 EUR

Ernst Albert Fischer Cörlin. 1853 - 1932. Duitse School. Zwitserse blokhutten in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 82 cm. In goede staat.

Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Ergebnis: 1.700 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven 17e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.

J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht
Startpreis 4.500 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Hollands strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.

Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa
Ergebnis: 1.500 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen
Ergebnis: 4.000 EUR

Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...

D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap
Ergebnis: 2.250 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startpreis 400 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Ergebnis: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, vrouw en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.

Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?
Ergebnis: 1.200 EUR

Hollandse School. Circa 1580. Figuren bij gebouw, taveerne? In originele ongerestaureerde staat, niet ingeschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 23,5 cm. In goede staat.

F. Mortelmans, Stilleven met violen
Ergebnis: 1.800 EUR

Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.

2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen
Startpreis 500 EUR

Pendant van Albert Verhoesen. 1806 - 1881. Twee koeienkoppen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x 9,5 cm. In goede staat.

Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht
Ergebnis: 400 EUR

Hans Richter Johansen. Duitse School. Circa 1920. Hollands havengezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Pendant, Man met pijp + man met bierpul
Ergebnis: 250 EUR

Pendant. 17e - 18e Eeuw. Man met tabak en pijp + Man met bierpul. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16,4 cm. In goede staat.

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Startpreis 900 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
Startpreis 400 EUR

Jan Altink, 1969. 1885 - 1971. Landschap met zandpad en boerderij. Houtskool op bruin papier. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.

2x F. Swaire, Landschappen met figuren
Ergebnis: 950 EUR

2x Francis Swaine. 1720 - 1780. Zeldzaam werk!! Géén zeegezichten. Engelse School. Gesigneerd. Eén schilderij voorzijde + beide schilderijen Francis Swaine brandmerk. Landschappen met figuren en vee. ...

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Startpreis 600 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht Rotterdam
Ergebnis: 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen
Ergebnis: 500 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Spaanse flamenco danseressen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Ergebnis: 250 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Lucio Sarto, Dame op terras
Ergebnis: 300 EUR

Lucio Sarto. 1950 - . 20e Eeuw. Dame op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp
Ergebnis: 900 EUR

Johan Haanstra, 1952. 1940 - . Portret Theo Wolvecamp. Wordt vermeld in toekomstige boek Haanstra. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
Startpreis 400 EUR

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.

Carl Deiker, Korhoenders
Startpreis 600 EUR

Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.

Jo Schrijnder, Poldergezicht met opvliegende eenden
Ergebnis: 550 EUR

Jo Schrijnder, 1941 Dwingelo. 1894 - 1968. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startpreis 500 EUR

Henk Schuring. 1928 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startpreis 400 EUR

Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.

Eugene Brands, Sunrise
Ergebnis: 850 EUR

Eugene Brands. 1913 - 2002. Sunrise. Gouache op papier. Afmeting: H 28,5 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort
Ergebnis: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Ridder trekt zijn zwaard voor poort. Olieverf op linnen. Kleine beschadiging. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

2x Jose de Siguenza, Twee mondaine dames
Ergebnis: 250 EUR

Pendant. Jose de Siguenza. Twee mondaine dames. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 16 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Startpreis 1.500 EUR

Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Emile Viegers, Bloempot met amarylis
Startpreis 450 EUR

Emile Viegers, 1945. 1921 - 1984. Stilleven. Bloempot met amaryllis. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

Jan Schoonhoven, Abstracte compositie
Ergebnis: 750 EUR

Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

R. Elzer, Bosgezicht
Startpreis 200 EUR

Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Elegante dame in park
Startpreis 1.200 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Elegante dame in park. Olieverf op linnen.Herkomst collectie Sem Hartz zoon van Louis. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

German Grobe, Schelpenvisser op het strand
Ergebnis: 1.100 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser op het strand met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
Startpreis 300 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
Startpreis 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. Kerkgezicht te Leiden met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 45 cm. In goede staat.

Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen
Startpreis 200 EUR

Toegeschreven aan H.J. van der Weele. 1852 - 1930. Paardenkar in de duinen. Ongesigneerd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 42 cm. In goede staat.

G. Krol, Twentse boerderij met boerin en kippen
Ergebnis: 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 39 cm. In goede staat.

W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht
Ergebnis: 200 EUR

W.J. Schütz. 1854 - 1933. Landschap met bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 24 cm. In goede staat.

Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...
Ergebnis: 2.000 EUR

Jacob Dietzler. 1785 - 1855. Kaub mit dem Pfalzgrafenstein und der burg Gutenfels, das Schloss in Koblenz und Festung Ehrenbreitstein. Olieverf op linnen. Behoeft restauratie. Afmetig: H 31 x B 54 cm....

van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Ergebnis: 350 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
Startpreis 1.000 EUR

A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen
Ergebnis: 850 EUR

Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boerderij, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Riviergezicht met paardenkarren
Ergebnis: 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht met paardenkarren en figuren. Olieverf op linnen. Rechts onder voluit gesigneerd Cor Noltee.Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind en bloem
Startpreis 1.600 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw met kind en bloem. Mooie Italiaanse lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 59 cm. In goede staat.

Jules Le Roy, Interieur met kittens
Ergebnis: 1.530 EUR

Jules Le Roy. 1833 - 1865. Chique interieur met spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

Jan Nolte, Boerderij in Overijssel
Startpreis 120 EUR

Jan Nolte. 1922 - . Boerderij in Overijssel. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Ergebnis: 550 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

W. Hambüchen, Strandgezicht met bomschuiten
Ergebnis: 1.300 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Marinus Zwart, Zeegezicht met zeilboten
Startpreis 150 EUR

Marinus Zwart. 1882 - 1970. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

M. Göth, Vaas met bloemen
Ergebnis: 350 EUR

Maurice Göth. 1873 - 1944. Vaas met bloemen. Veere 1934. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Zomers riviergezicht met zeilboot
Ergebnis: 400 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Zomers riviergezicht met zeilboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Riviergezicht
Startpreis 150 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met windmolen en zeilboten. Aquarel op papier. Vochtvlek. Afmeting: H 6 x B 14 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Lassche, Masker
Startpreis 250 EUR

Henk Lassche. 1948 -. Masker. Gouache op papier. Afmeting: H 43 x B 19,5 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Tors
Ergebnis: 180 EUR

Henk Lassche. 1948 - . Figuur. Titel: Tors. Gouache op papier. Afmeting: H 17 x B 13,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame met wijnkruik en glas
Ergebnis: 500 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Dame met wijnkruik en glas in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 31 cm. In goede staat.

J. Strahn, Duits landschap
Ergebnis: 150 EUR

Josef Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Duits landschap met boer, boerin, geit en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

M. Tytgat, Portret van heer met medailles
Ergebnis: 375 EUR

Medard Tytgat. 1871 - 1948. Portret van een heer met medailles. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

E. Wouterse-van Doesburgh, Tuingezicht
Ergebnis: 350 EUR

Elsa Wouterse van Doesburgh. 1875 - 1957. Tuingezicht met vele bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

Hessel de Boer, Zomers stadspark (impressionistisch)
Ergebnis: 800 EUR

Hessel de Boer. 1921 - 2003. Zomers stadspark, impressionistisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Maria met kind
Ergebnis: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Maria met kind. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In redelijke staat.

Theodor Pixis, 17e-18e Eeuws interieur met figuren
Ergebnis: 600 EUR

Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Ergebnis: 1.600 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

R. San Miguel, Twee fruitverkoopsters op markt
Ergebnis: 325 EUR

Roger San Miguel. 1940 - . Twee fruitverkoopsters op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

J. Stademan, Wintergezicht
Startpreis 350 EUR

J. Stademan. Hollandse School. Circa 1900. Wintergezicht met houtsprokkelaars en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 54 cm. In goede staat.

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk
Ergebnis: 450 EUR

Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen
Ergebnis: 250 EUR

Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Willem de Klerk, Landschap met watermolen
Ergebnis: 850 EUR

Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret dame
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Portret dame. Sterk verpoetst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 54 cm. In matige staat.

Meeuwis van Buuren, Zeegezicht
Startpreis 580 EUR

Meeuwis van Buuren. 1902 - 1992. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Herman Brood, Gezicht
Ergebnis: 300 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 14/50. Gezicht. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.

S. Twint, Figuren en schepen bij dijk
Startpreis 150 EUR

S. Twint. 20e Eeuw. Figuren en schepen bij dijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met boten
Startpreis 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Izaks, De adjudant en haar hond
Ergebnis: 350 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

Wim Izaks, Abstract
Ergebnis: 300 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 52 x B 63 cm. In goede staat.

Wim Izaks, De manke
Startpreis 300 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.

Hendrik Savrij, Hollands landschap
Startpreis 1.200 EUR

Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Kind op carousselpaard
Startpreis 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.

Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen
Startpreis 150 EUR

Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

E. Schröder, Portret hond
Ergebnis: 2.250 EUR

E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startpreis 150 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.

2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham
Startpreis 150 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. Samaritaan + Abrahams offer. Afmeting: 34 x 42 cm. In goede staat.

Twee religieuze achter-glas-schilderijen
Ergebnis: 150 EUR

Twee 19e eeuwse religieuze achter-glas-schilderijen met Jezus Christus. Verf laat deels los. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startpreis 1.000 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Engelse of Duitse School. Bosgezicht met jager, jachthond en ree. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II
Ergebnis: 2.250 EUR

Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.

P. van Dinteren, Landschap met boer en koeien bij drenkplaats
Startpreis 200 EUR

P. van Dinteren. 20e Eeuw. Landschap met boer en koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ikoon, 18e eeuw
Ergebnis: 275 EUR

Groot 18e eeuws ikoon. Engel bij Maria. Olieverf op paneel. Stuk omlijsting mist. Afmeting: H 71 x B 48 cm. In redelijke staat.

Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startpreis 2.000 EUR

Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.

L. Jaarlinde, Dame bij kleermaakster
Startpreis 140 EUR

L. Jaarlinde. Tweede helft 20e eeuw. Dame bij kleermaakster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 22 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Ergebnis: 600 EUR

Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.