Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

17e Eeuwse Chinese Wanli kom
Startpreis 1.100 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 27,5 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Wanli-stijl. Floraal/swastika decor. Eén bord minimale chips. Twee goed. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met Foo-honden en olifant in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese tazza Ø 19,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen tazza met floraal/draak decor. Afmeting: H 9 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 140 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...

Chinese dekseldoos
Ergebnis: 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met Foo-honden, karaktertekens, draak en bodemmerk19 e. Afmeting: 4 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese druivenschotel Ø 38,7 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn, verder in goede staat. . Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startpreis 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Met zilveren tuit-uiteinde. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas
Ergebnis: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met hertenkoppen. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinees Republiek bord Ø 19 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen Republiek bord met Familie Rose/goud/tuin/tekst decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Familie Verte penselenvaas
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met boogschietende man en zotje in tuin decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese Kang Xi schotels Ø 10,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen penselenwasser
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas (blauw/wit)
Startpreis 900 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met keizerlijk figuren rondom + floraal. Afmeting: H 46,7 cm. In goede staat.

Chinese kop en schotels
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese borden Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha's in tuin decor. Borden hebben een bloem als bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari trekpot met zilveren tuit
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met zilveren tuit. Floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Kang Xi bord Ø 24,5 cm.
Ergebnis: 850 EUR

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.

Twee zeer grote Chinese vazen H 61 cm.
Startpreis 2.500 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/Foo-honden koppen/ringen decor. Met bodemmerk 1 vaas klein haarlijntje. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...

Chinese Familie Rose kom Ø 13,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal, vazen en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 8,6 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinese cloisonné waterpot met floraal/karpers/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,6 cm. In goede staat.

Chinese kwispedoor
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

3 Chinese kommen
Startpreis 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 14,6 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Startpreis 1.000 EUR

Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...

Chinese Kang Xi klapmutskom Ø 16 cm.
Ergebnis: 450 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon schaal Ø 17 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met ramskoppen en geplooide rand. Afmeting: H 9 x Ø 17 cm. In goede staat.

3 Chinese borden
Ergebnis: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. (1) Familie Rose, floraal, chips. (2) Queng Lung, tuin decor, haarlijn. (3) Imari schotel met zilveren hengsel, gelijmd. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijke ...

Twee 18e eeuwse Chinese rijstkommen Ø 14,8 cm.
Startpreis 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari rijstkommen met floraal/goud decor. Schilfers bovenrand. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese scheerbekken
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken met floraal/goud decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Startpreis 400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Verte vaas
Ergebnis: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Familie Rose met tuin decor + vlinders. Beschadigingen. Afmeting: H 18 - 21 cm. In redelijke staat.

Chinese penselen vaas
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met reliëf rood glazuur, perzik en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

6 Chinese Familie Verte koppen/schotels
Ergebnis: 300 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels met floraal/karaktertekens decor. Waarvan: Vier schotels goed, één schotel haarlijn, één schotel chip, koppen allemaal goed. Afmeting: ...

Chinese capucijne deksel pot
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne dekselpot met floraal decor. Mogelijke randrestauratie. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen papegaai
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen papegaai met blauw glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Ergebnis: 3.250 EUR

Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met groene + oranje draak. Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Ergebnis: 350 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen boeddha figuur. Polychromie. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Ergebnis: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Chinese celadon schenkkan
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose kom
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander (koro)
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander (koro) met Familie Verte draken decor. Staande op drie poten met tijgerkoppen. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.