Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zes Chinese kop + schotels
Ergebnis: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...

Drie Chinese Kang Xi borden Ø 22 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, ook verso. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinese blauwe schotel Ø 38 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 38,3 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies
Ergebnis: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...

4 Antieke Chinese kop en schotels
Startpreis 400 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels. CA Mau Cargo. Sotheby's. Decor van coulissen met hert . Gecontourneerde omranding. 1723 - 1735 Yongzheng. Afmeting: 4 - 7 12,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Ghendi
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi schenkkan met tuin/paarden decor. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel
Ergebnis: 7.000 EUR

Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese schenkkannen
Startpreis 2.000 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese schotel Ø 20,2 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met voorstelling "het wrak van grosvenor na terugkeer van india naar londen". Bord gelijmd. Afmeting: Ø 20,2 cm. In redelijke staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Ergebnis: 225 EUR

Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 36 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In goede staat.

2 Chinese kopjes + 3 schotels
Ergebnis: 3.000 EUR

Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...

6 x 18e eeuwse Chinese Encre de Chine kop/schotels
Ergebnis: 1.200 EUR

Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...

17e Eeuwse Chinese kom
Ergebnis: 850 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese schenkkan
Startpreis 3.000 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan. Duivelswerk met honingraat/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3 Chinese Familie Rose borden
Ergebnis: 375 EUR

Drie 18e eeuwse octagonale Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor. Eenden/floraal en goud decor. Minimale chip. Afmeting: 21,4 x 21,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met groen/blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

3 Capucijner kop/schotels
Ergebnis: 270 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met floraal en landschap decor. Afmeting: 5 x 11,5 cm. In goede staat.

6 Chinese Kang Xi schotels
Ergebnis: 200 EUR

Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels in octagonale vorm met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

3 Chinese Imari kop/schotels
Ergebnis: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

---
Ergebnis: 400 EUR

Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met landschap/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31,8 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot
Ergebnis: 1.000 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met hengsel, ribbels en landschap/figuren/kostbaarheden decor. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,6 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Beide haarlijnen. Geen chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

4x 18e Eeuwse Capucijn kop/schotels
Ergebnis: 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijn kop en schotels met tuin/pergola/goud decor. Eén kopje gelijmd, rest goed. Afmeting: 8,3 - Ø 13,5 cm.

Chinees Familie Rose bord 21,6 x 21,8 cm.
Ergebnis: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen octagonaal bord met Familie Rose/figuren decor. Minimale chips. Afmeting: 21,6 x 21,8 cm. In goede staat.

6 Chinese Familie Rose papborden Ø 16,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin bij pagode decor. Beiden haarlijnen. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Zeer grote Chinese gemberpot
Startpreis 800 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom kostbaarheden/figuren decor. Haarlijn. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

2 Grote Chinese schotels Ø 32 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Twee grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal/perkament schildering. Eén bord randrestauratie. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees kinderservies
Ergebnis: 5.000 EUR

Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...

Twee grote Chinese schotels Ø 38 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotels met geisha en reekits in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Ergebnis: 450 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met pioenrozen en goud decor. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 600 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi - Familie Verte bord Ø 21,5 cm.
Ergebnis: 800 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met kostbaarheden/figuren bij pagode decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi bord Ø 21,5 cm.
Ergebnis: 400 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha in tuin/paradijsvogel decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees Generaal Duff bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 1.800 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen decor, Generaal Duff + goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose trompet-vormige knobbelvaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie rose kom Ø 9 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal en feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom met landschap/floraal/vogel decor. Minimale chip. Afmeting: H 6 x Ø 21,2 cm. In goede staat.

5 Chinese kop/schotels
Ergebnis: 300 EUR

Vijf Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels met lichtbruin glazuur. Peterselie + landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Drie kopjes beschadigd. Drie schotels chip. Twee goed. Afmeting: 6 -...

Chinese Familie Verte pot Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Quen Lung vleesschaal
Ergebnis: 1.100 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 2.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: H 29,5 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

2 Grote Chinese Kang Xi borden Ø 26,8 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemvaas decor. Met bodemmerk. Beiden gerestaureerd. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemmand decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

12 Chinese chocolade bekers + schotels
Ergebnis: 600 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 12-delige chocolade bekers en schotelset. Octagonaal met floraal/geisha decor. Zes tekens bodemmerk. Grote beker H 10,5 cm. Eén beker beschadigd, rest goed. Eén ...

3 Chinese Kang Xi kop+schotels
Ergebnis: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met peterselie decor. Eén kop haarlijn. Twee goed. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese blauwe pot
Ergebnis: 4.500 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop/schotels
Ergebnis: 500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: H 7 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.
Ergebnis: 3.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Kang Xi theebus
Ergebnis: 1.000 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met geisha's in interieur decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

4 Chinese chocoladekoppen + schotels
Startpreis 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen chocolade kop en schotels met floraal/goud decor. Waarvan: Drie koppen, haarlijn. Eén kop, goed. Alle schotels, goed. Afmeting: H 8 x Ø 13,5 cm. In redelijk/g...

Chinees Familie Rose bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Ergebnis: 350 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met tempelhond-koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.

Octagonaal Chinees bord
Ergebnis: 1.200 EUR

Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogels in tuin/goud decor. Eén bord gaaf. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,3 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 59 cm.
Startpreis 500 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.

2 Chinese Queng Lung dekselvazen
Startpreis 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Queng Lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen bovenrand ingekort. Eén deksel gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese/Tibetaande keizerlijke buste
Startpreis 950 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese/Tibetaanse keizerlijke buste op houtgestoken console. Afmeting: 54 x 35 x 16 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.
Ergebnis: 1.300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose vazen
Ergebnis: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chip. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e Eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Startpreis 500 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Startpreis 600 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 19,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met floraal/goud decor. Eén kom haarlijn. Eén kom goed. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

5 Chinese Kanton borden
Ergebnis: 190 EUR

Vijf Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. 19e eeuw. Met figuren, floraal en goud decor. Eén bord haarscheur + minimale chips. Afmeting: Ø 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari Kang Xi schaal Ø 26,2 cm.
Ergebnis: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen Kang Xi schaal met floraal en goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 26,2 cm. In goede staat.

Chinese kom, Ø 18 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen kom met lotusbloem, symbolen en karaktertekens. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese Wucai kom Ø 11,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen Wucai kom met Foo-honden decor. Met bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 6,3 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.

Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met vele geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose dekselvazen
Ergebnis: 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met pioenrozen decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 14 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3 x Ø 14,1 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Afmeting: 14 x 19 x Ø 10 cm. Gelijmd

Drie delen Chinees porselein
Ergebnis: 300 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Rose/mandarijn porselein met figuren decor. Bestaande uit: Sauciere, beschadigd. En twee schenkkannen, waarvan één beschadigd en één kan met haarlijn op handgrip. ...

Twee Chinese Familie Rose vazen, H 14 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/kippen decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

2 Chinese trekpotten
Ergebnis: 190 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Bij één tuit beschadiging. Bij andere deksel chip + haarlijn. Afmeting: Ø 10 cm - 11 cm. In redelijke staat.

Chinese theebus
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus welke gemaakt is voor de Engelse markt. Met Familie Rose decor + familie wapen 'God save the king'. Afmeting: 12,5 x 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 14 cm.
Ergebnis: 325 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande theebus met figuren in landschap/goud decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Grote Familie Rose schotel Ø 38,5 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese cup Ø 15,5 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen cup met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam vijf-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 950 EUR

Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Eén deksel chip. Afmeting: H 25,5 - 29 cm. In goede staat.

Chinees bord + klapmutskom
Startpreis 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...

Chinese schotel Ø 31,7 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap/floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 31,7 cm. In goede staat.

Stupa met opschrift (Tibet)
Ergebnis: 480 EUR

Tibetaanse brons vergulde bel (Stupa) met opschrift. Afmeting: 10 x Ø 8,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Startpreis 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas met figuren
Ergebnis: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenbeker Ø 21,6 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot staande op drie poten, met rondom figuren decor. Afmeting: H 19 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

3 Chinese Familie Rose schotels Ø 10,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Met pioenroos/haan decor. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese Kang Xi vazen
Ergebnis: 550 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met figuren in landschap decor. Eén vaas bovenrand scherf ingelijmd, andere twee vazen goed. Afmeting: H 12,8 cm. In goede staat.

Chinese penselen pot
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in interieur decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,3 cm. In goede staat.