Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese wierookbrander
Startpreis 40 EUR

Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari schaal Ø 23 cm.
Startpreis 40 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schaal met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In matige staat.

8 Chinees porseleinen kopjes
Startpreis 40 EUR

Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese Kanton kom Ø 23 cm.
Startpreis 40 EUR

Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.

4 Japanse soja-flessen
Startpreis 40 EUR

Vier oude Japans porseleinen soja-flessen. Divers. Afmeting: H 14 - 16 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese spiegels
Startpreis 40 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 40 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...

3x Oude Chinese rolschilderijen
Startpreis 40 EUR

Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 40 EUR

Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinees Sung kom Ø 15,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.

5 Antieke Japanse Satsuma vazen
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Met bodemmerken. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 33 cm. In goede staat.

6 Delen 19e eeuws Japans porselein
Startpreis 50 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Vier Chinese miniatuurvazen H 9 cm.
Startpreis 50 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Verte miniatuurvazen met ruiter te paard decor en goudrand. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinees aquarel, Twee wijsheren
Startpreis 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse/Chinese gouache met figuren/tekst/rijstpapier decor. Vouwen en scheurtjes. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese miniatuur-vazen H 3,7 cm.
Startpreis 50 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen miniatuur-vazen met figuren/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 3,7 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

2 Chinese/Japanse wijnbekers
Startpreis 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas H 46 cm.
Startpreis 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 19e Eeuw. Met figuren/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In matige staat.

Chinese Familie Roze kom
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

2 Antieke Japanse schotels
Startpreis 60 EUR

Twee grote antieke Japanse porseleinen schotels met landschappen/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 29 - 39,5 cm. In goede staat.

3 Yixing trekpotten
Startpreis 60 EUR

Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, divers (5x)
Startpreis 60 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Onder andere: drakenkom, schaaltje met bladdecor, bloempotje met groen glazuur, bloempot grijs craquelé glazuur en lotusbloem schaal. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinese vissenkom Ø 31 cm.
Startpreis 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 28 x Ø 31 cm. In goede staat.

Zes Japanse theekommen
Startpreis 70 EUR

Zes Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

4 Chinese Imari schotels Ø 11,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen Imari schotels met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11, 5 cm. In goede staat.

2 Chinese Imari kop + schotels
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. (1) Floraal, goed. (2) Landschap/pagode, goed. Eén kop, floraal, haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 7,8 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 21,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari kopjes
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide borden haarlijnen, één met chips, één met gaten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Lot China/Japan
Startpreis 80 EUR

Lot China/Japan. Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

3 Chinese/Japanse borden
Startpreis 80 EUR

Drie grote antieke Chinese/Japanse porsleinen borden. Divers. Floraal/landschappen decor. Eén bord floraal randschade gelijmd, verder goed. Afmeting: Ø 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese Imari kop/schotels
Startpreis 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met tuin decor, divers. Waarvan: één kop en schotelset goed. Twee kopjes chips/haarlijnen. Eén schotel goed, één schotel haarlijnen. Afmeting:...

Chinese kan met zilveren handvat
Startpreis 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal decor (tobacco leaf) en zilveren handvat. Restauratie. Deksel mist. Chip tuit. Afmeting: 14 x 14 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinese boeddha
Startpreis 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boeddha. Haarlijn. Afmeting: 24 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Startpreis 80 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Japanse Kutani schotel Ø 30,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Twee delen Oosters koperwerk
Startpreis 80 EUR

Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...

Chinese Quan Yin
Startpreis 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen Blanc de chine Quan Yin. 19e Eeuw of ouder. Restauraties. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselpot
Startpreis 80 EUR

Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 33 cm.
Startpreis 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Antieke lakwerk doos
Startpreis 90 EUR

Antieke Chinese roodlak dekseldoos op messing. Rotsachtig landschap decor. Afmeting: 5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

2 Chinese boeddha figuren
Startpreis 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen boeddha figuren. Handbeschilderd + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startpreis 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese roodlak doos
Startpreis 90 EUR

Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen penselenwasser
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese koppen
Startpreis 100 EUR

Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...

2 Chinese Amsterdams' bont kommen
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams' bont decor. Kleine kom heeft haarlijnen, andere goed. Afmeting: Ø 11,5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas H 28,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met geisha's in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

3 Chinese schotels Ø 23 cm.
Startpreis 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinees figuur
Startpreis 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen geglazuurd figuur. Oude man met stok. Enkele beschadigingen bij basement en stok. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chineed bord Ø 23 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom op sokkel
Startpreis 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen kom op sokkel, met floraal/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Startpreis 100 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 24,3 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in tuin/vogels/paradijsvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

5 Chinese Familie Rose kommen
Startpreis 100 EUR

Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...

Chinese neksteun
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen neksteun. Sung-stijl. Floraal/vogel decor. Afmeting: 11 x 25,5 x 15,8 cm. In goede staat.

5 Chinese Imari koppen
Startpreis 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 32 cm.
Startpreis 100 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 15 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met groen craquelé glazuur en drie poten met Foo-honden koppen. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met figuren in landschap decor. 1x Schaal met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startpreis 100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee Chinese rijstkommen + deksel
Startpreis 100 EUR

Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Rood-wit. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.

6 Delen jade
Startpreis 100 EUR

Zes delen Chinees jade. Bestaande uit: Eén amulet, drie gespen, lakstempel en een scepter. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

Antieke Japanse schaal Ø 30,7 cm.
Startpreis 120 EUR

Dikwandige 19e eeuwse Japanse schaal met landschap decor. Afmeting: 6,5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18,7 cm.
Startpreis 120 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel Ø 12 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Draken/floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees beeld
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

2x Antieke Chinese schaduwbox met tempelfiguren
Startpreis 120 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...

Chinese wierookbrander
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2 Chinese Imari dekselpotten
Startpreis 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinees bord + klapmutskom
Startpreis 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...

Chinees Republiek bord Ø 19 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen Republiek bord met Familie Rose/goud/tuin/tekst decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari trekpot met zilveren tuit
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met zilveren tuit. Floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese Imari theepot
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen theepot met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese waterpot
Startpreis 150 EUR

Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startpreis 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Verdeelschaal met landschap decor + bodemmerk. (2) Celadon pot met geel craquelé glazuur. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Chinese celandon censer
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen celadon censer met salamander decor. Staande op drie poten. Afmeting: H 10,3 x Ø cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met Familie Verte figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen kom met ranken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9,4 cm. In goede staat.

Twee delen Japans/Chinees cloisonné
Startpreis 150 EUR

Twee delen Japans/Chinees cloisonné. 1x Viskom met vissen decor + bodemmerk. 1x Dekselpot met Foo-hond + signatuur. Afmeting: 22 cm. + Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Sung-stijl schenkkan
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen Sung-stijl schenkkan met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Startpreis 150 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting circa: H 9,5 x Ø 8 cm. In goede staat

Chinese Sung vaas
Startpreis 150 EUR

Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.