17e Eeuwse Chinees kraakporsleinen schotel met tuin/vogel decor. Haarlijn. + chip. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel van kraakporselein. Met tuin/vogel decor. Eén haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 27 cm.
Twee 17e eeuwse Chinese Wanli kommen van kraak-porselein. Met floraal + figuur in landschap decor. Eén met hengsel. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha's in tuin decor. Borden hebben een bloem als bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Wanli-stijl. Floraal/swastika decor. Eén bord minimale chips. Twee goed. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.