Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Royal Copenhagen eend
Ergebnis: 40 EUR

Royal Copenhagen porseleinen eend, nummer 1934. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Keramieken kunstobject
Ergebnis: 60 EUR

Keramieken kunstobject door Monique Degluaire te Chapaize Sqone et Loire. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Ergebnis: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Weens porseleinen figuur
Startpreis 50 EUR

Antiek Weens porseleinen figuur. Meisje met bloem. Gemerkt met bijenkorf. Drie bloembladen missen. Circa 1900. Afmeting: H 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Hummel lampvoeten
Ergebnis: 90 EUR

Drie oude Duitse Hummel lampenvoeten. Eén lamp chip (bodemrand). Eén lamp gelijmd. Eén lamp goed. Afmeting: H 25 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil-stijl schenkkan
Ergebnis: 80 EUR

Jugendstil-stijl handbeschilderde schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Gouda plateel cachépot, 1910
Startpreis 130 EUR

Grote antieke Gouda platelen cachépot met floraal en goudfazant decor. Circa 1910. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 29 cm. In goede staat.

Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.

Antiek Rozenburg herdenkingsbord Ø 22 cm.
Ergebnis: 30 EUR

Antiek Rozenburg-Den Haag polychrome platelen herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid. Jugendstil. Chip. Afmeting: 7 22 cm. In redelijke staat.

Platelen vaas, 1910
Ergebnis: 150 EUR

Hollandse Zuid Holland polychrome platelen vaas. Circa 1910. Jugendstil. Floraal. Schilder W. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

3 Gouda platelen schenkkannen
Startpreis 50 EUR

Drie Hollandse Gouda platelen schenkkannen. Zogenaamde Fonso's. Ontwerp Fons Decker, 1878 - 1949. Eén chip voet + handvat gelijmd. Afmeting: H 12 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Breetvelt vaas
Ergebnis: 350 EUR

Zeer grote Hollandse platelen amfora vaas. Geschilderd door Breetvelt Zuid Holland Gouda. Circa 1920. Floraal. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910
Ergebnis: 325 EUR

Hollandse keramieken Distel - Amsterdam vaas. Jugendstil. Circa 1910. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Hollandse plateelklok, 1910
Ergebnis: 130 EUR

Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Platelen klokkenstel (Gouds)
Startpreis 350 EUR

Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Boer met koe
Ergebnis: 100 EUR

6-Pas tegeltableau. 19e Eeuw. Boer met koe. Restauraties. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau, Boerin melkt koe
Ergebnis: 45 EUR

4-Pas Delfts tegeltableau. 19e Eeuw. Boerin melkt koe. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.

2 Engelse Delftse borden
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Groot bord heeft randschade. Afmeting: Ø 22,5 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Keramieken bord Woodrow Wilson
Startpreis 60 EUR

Zeldzaam Hollands Jugendstil polychrome keramieken herdenkingsbord. President Woodrow Wilson USA. 1918 - 1919. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

6 Religieuze tegels
Ergebnis: 50 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse mangaan kleurige religieuze tegels in lijst. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Startpreis 300 EUR

18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

4 x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels
Startpreis 60 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Hollandse fayence tegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Delftse plaquette
Startpreis 75 EUR

Antieke Delftse fayence plaquette met veerpont decor. In eiken lijst. Circa 1900. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (20 st.)
Startpreis 100 EUR

Lot antieke tegels. Twintig stuks. 18e - 19e - 20e eeuw. Hollandse mangaan-kleurige tegels met dorpen en zeegezichten decor. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede sta...

46 Hollandse wandtegels
Ergebnis: 300 EUR

Collectie van 46 stuks Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Zitten interessante voorstellingen bij. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot wandtegels (religieus)
Ergebnis: 110 EUR

Acht stuks wandtegels, religieus. En een 4-pas tegeltableau, vogelkooi decor. Beschadigd. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijke staat.

Zes Makkumer wandtegels
Ergebnis: 40 EUR

Zes polychrome Hollandse Makkumer wandtegels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Tien Hollandse wandtegels
Startpreis 50 EUR

Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot tegels (19 st.)
Startpreis 150 EUR

19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2 Delftsblauwe borden
Ergebnis: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. 1x Groot geschulpt, van Duyn. 1x Kleiner, ongemerkt, lichte randschade. Afmeting: Ø 23 - 34 cm. In goede staat.

2 Makkumer theebussen
Startpreis 60 EUR

Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Antiek servies, 1910
Ergebnis: 100 EUR

Antiek veertien-delig porseleinen Jugendstil servies met engelen en goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Eén tuit beschadigd. Eén oor mist. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Pre Columbiaans aardewerk
Startpreis 300 EUR

Twee delen pre Columbiaans aardewerk met originele polychromie. 1x Schaal met drie kat-achtige poten. 1x Ghendi met ruitvormige beschildering. Afmeting: 18 - Ø 22 cm. In goede staat.

4 Engelse Sunderland kastkommen
Startpreis 60 EUR

Vier grote 19e eeuwse Engelse Sunderland Luster Creamware keramieken kommen met figuren/goud decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.

4 Antieke Petrus Regout bloempotten
Startpreis 80 EUR

Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.

Twee delen Hollands aardewerk
Startpreis 40 EUR

Twee delen Hollands aardewerk. 20e Eeuw. 1x Grote Mobach asbak Ø 27 cm. 1x Leiderdorp Holland vaas 857. Afmeting: 11,5 - 28 cm. In goede staat.

Twee antieke Majolica cachepotten
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke polychrome Jugendstil Majolica cachepotten met floraal decor. Genummerd. Circa 1910. Afmeting: Ø 18 - Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Majolica cachepot
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Jugendstil Majolica cachepot met polychrome/floraal decor. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.

Twee Engelse porseleinen honden
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen honden. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke theebus met Zwiebelmuster decor
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor + messing deksel. Merkteken kruis + H. Circa 1900. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Zeldzaam Hollands tegeltableau
Startpreis 500 EUR

Zeldzaam Hollands antiek 18e eeuws zes-pas tegeltableau. Mangaan. Voorstellende Willem IV Karel Hendrik Friso prins van oranje. 1702 - 1732. Eén tegel chip. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.

Vier-pas tegeltableau
Ergebnis: 700 EUR

Hollands 17e eeuws polychrome vierpas tegeltableau met vogel decor. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Hollandse tegeltableau's, 1800
Startpreis 650 EUR

Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.

Vier 17e eeuwse tegels
Startpreis 60 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Vier 17e eeuwse tegels
Startpreis 200 EUR

Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met militaire figuren. Kleinere restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

3x Meissen soepborden
Startpreis 90 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Bierpul
Startpreis 70 EUR

Duitse Fayence handbeschilderde bierpul met tinnen monturen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Set van twaalf Delftse borden Ø 24 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Set van twaalf 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse schotel Ø 23 cm.
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Delftse schotel met boeren vrouw en hoorn des overvloeds. Twee chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel
Ergebnis: 275 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

Negen antieke Hollandse borden
Ergebnis: 250 EUR

Negen antieke Hollandse polychrome Fayence borden met bloemvaas decor. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; twee kleine Tichelaar, circa 1900. Zes grotere, gemerkt de Klauw, 18e eeuw. En één hele grote van d...

Drie Delftse borden
Ergebnis: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. 2x Chinoiserie decor. 1x Bloempot decor. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.

Makkum Tichelaar schotel Ø 39 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Groot 18e eeuws Makkumer Tichelaar schotel met chinoiserie decor + Kang Xi merkteken. Lichte randschades. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.

Lot Hongaars Hollohaza porselein (18x)
Ergebnis: 60 EUR

Lot Hongaars Hollohaza porselein. Onder andere: dekseldozen, tafelbellen, vaas et cetera. 20e Eeuw. In goede staat.

Vier Antieke Delftsblauwe borden
Ergebnis: 60 EUR

Vier antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles wandborden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 25 cm. In goede staat.

Zeldzaam servies, Moreau Frerer Liege
Ergebnis: 50 EUR

Zeldzaam Belgisch handbeschilderd Jugendstil theeservies met floraal decor. Moreau Frerer Liege. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, vier kop en schotels, waarvan twee kopjes haarlijn...

Drie 18e eeuwse Delftse schotels
Ergebnis: 225 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Twee maal met bodemmerk. Lichte randschades. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In goede staat.

28 Tegels (7x 4-pas)
Ergebnis: 190 EUR

Achtentwintig stuks 18e - 19e eeuwse tegels. Beugeltas model. Zeven keer vier-pas. Rococo-stijl. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

30 Friese tegels
Ergebnis: 225 EUR

Dertig Friese tegels met decor van landschappen met huis + zeilboot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

30 Stuks Antieke Friese tegels
Ergebnis: 190 EUR

Dertig stuks antieke Friese tegels. Divers. Landschap/figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau
Startpreis 150 EUR

Antiek Spaans Fayence 3-pas tegeltableau. NTRA SRA Dela Esperanza. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

Lot tegels (20x)
Ergebnis: 250 EUR

Lot van twintig Hollandse mangaan-kleurige tegels met terpdorpen/watergezichten. Chips. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delftse borden Ø 22 -23 cm.
Ergebnis: 45 EUR

Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Twaalf-pas tegeltableau
Startpreis 60 EUR

Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel met Iznik tegeltableau
Startpreis 400 EUR

Antieke smeedijzeren bijzettafel met zes-pas Turks Iznik tegeltableau. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 42 x 52 x 37 cm. In goede staat.

Zes Japanse Imari borden Ø 21,5 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Zes antieke Japanse porseleinen goud Imari borden met floraal/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Lot antieke Japanse kop en schotels+deksels
Ergebnis: 80 EUR

Lot antiek Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met deksels. Figuren/teksten decor. Met bodemmerk. Drie schotels goed, twee met haarlijn, één beschadigd. Zes kopjes goed. Vijf deksels goed. A...

Drie delen Duits porselein
Ergebnis: 150 EUR

Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...

Porseleinen plaquette
Startpreis 130 EUR

Oude/antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Herberg voorstelling. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Delftse Fayence pendule op console
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse Delftse Fayence pendule op console. Rococo-stijl. Console is gaaf. Klok en wijzerplaat is gelijmd. Functie niet getest. Afmeting: 44 cm. In redelijke staat.

Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot
Ergebnis: 150 EUR

Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.

Delftse sierschotel Ø 31 cm.
Startpreis 100 EUR

Polychrome Delftse Fayence sierschotel met duif. Circa 1900. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

2 Porseleinen figuren
Startpreis 80 EUR

Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.

Twee Majolica plaquettes
Ergebnis: 80 EUR

Twee Majolica plaquettes in Jugendstil-stijl. Vrouwen bij druivenranken. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Antieke Majolica cachepot
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Jugendstil Majolica cachepot. Floraal/polychrome decor. Stempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

Twee Majolica bloempotten, 1910
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Engeland. Floraal decor. Circa 1910. Afmeting: Ø 25 - Ø 27 cm. In goede staat.

Twee Majolica potten
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Majolica Jugendstil cachepot + hangpot. Circa 1900. Afmeting: 15 - 24 cm Ø. In goede staat.

Antieke cachepot, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke keramieken cachepot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.

Zes delen Engelse keramiek
Startpreis 120 EUR

Zes delen antiek Engels keramiek. Staffordshire England. 1x Schenkkan Staffordshire. 1x Jardiniere Staffordshire. 1x Mand, handgrip gelijmd. 3x Bloempotten, waarvan één gelijmd, één met chip, en één g...

Japans Satsuma theeservies
Ergebnis: 180 EUR

Tien-delig Japans Satsuma theeservies met draken/figuren/goud decor. Met bodemmerk. Eén deksel melkkan mist, verder goed. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen theeservies
Startpreis 300 EUR

Twaalf-delig Royal Copenhagen Denmark porseleinen theeservies. Met blauw floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.

Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm.
Startpreis 30 EUR

Vier antieke Engelse keramieken borden. Answorth Bros Hanley. Chinoiserie decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Antiek Frans tete a tete theeservies
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Frans zes-delige porseleinen tete a tete theeservies met floraal/goud decor. Afmeting: 18 x 26 x 30 cm. In goede staat.

2 Porseleinen duiven
Startpreis 80 EUR

Twee grote Duitse porseleinen duiven. 1x Western Germany. 1x Gemerkt L.P.G. handgemalt. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

Zes sierbeelden, Dames
Ergebnis: 100 EUR

Zes Duitse Dresden porseleinen figuren met filigrain jurken. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 11 cm.In redelijk/goede staat.

Tien Duitse bierpullen
Ergebnis: 50 EUR

Tien Duitse porseleinen + keramieken bierpullen, onder andere met tinnen deksels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 15 - 23 cm. In goede staat.

Twee blauwe siervazen
Startpreis 110 EUR

Twee Duitse kobalt blauwe porseleinen vazen met floraal decor + goudrand. Circa 1960. Ongemerkt. Afmeting: H 27 x Ø 15 cm. In goede staat.

Goebel figuur
Startpreis 50 EUR

Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Duits porselein
Ergebnis: 30 EUR

Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.

Jugendstil bord (terracotta)
Startpreis 150 EUR

Antieke Jugendstil terracotta wandplaquette. Letter D BB 5299. Circa 1900. Afmeting: Ø 33 - 35 cm. In goede staat.

2x Delftse borden
Ergebnis: 45 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

8x Diverse pors. figuren
Startpreis 250 EUR

Acht stuks diverse oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Onder andere: 7x Thüringen + 1x N. Kings. Enkele minimale chips. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

9 Delen keramiek, divers
Startpreis 70 EUR

Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

3-Delige platelen set
Startpreis 70 EUR

Drie-delige hoogglans polychrome Ivora Gouda plateel set. Circa 1910. Bestaande uit: Twee schenkkannen en een tablet. Floraal decor. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Ergebnis: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Delftse polychroom Fayence borden. Gemerkt PK. Eén chip. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Grote keramieken boxer
Ergebnis: 80 EUR

Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.