Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Royal Copenhagen eend
Ergebnis: 40 EUR

Royal Copenhagen porseleinen eend, nummer 1934. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Keramieken kunstobject
Ergebnis: 60 EUR

Keramieken kunstobject door Monique Degluaire te Chapaize Sqone et Loire. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Ergebnis: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Weens porseleinen figuur
Startpreis 50 EUR

Antiek Weens porseleinen figuur. Meisje met bloem. Gemerkt met bijenkorf. Drie bloembladen missen. Circa 1900. Afmeting: H 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Hummel lampvoeten
Ergebnis: 90 EUR

Drie oude Duitse Hummel lampenvoeten. Eén lamp chip (bodemrand). Eén lamp gelijmd. Eén lamp goed. Afmeting: H 25 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil-stijl schenkkan
Ergebnis: 80 EUR

Jugendstil-stijl handbeschilderde schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Gouda plateel cachépot, 1910
Startpreis 130 EUR

Grote antieke Gouda platelen cachépot met floraal en goudfazant decor. Circa 1910. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 29 cm. In goede staat.

Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.

Antiek Rozenburg herdenkingsbord Ø 22 cm.
Ergebnis: 30 EUR

Antiek Rozenburg-Den Haag polychrome platelen herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid. Jugendstil. Chip. Afmeting: 7 22 cm. In redelijke staat.

Platelen vaas, 1910
Ergebnis: 150 EUR

Hollandse Zuid Holland polychrome platelen vaas. Circa 1910. Jugendstil. Floraal. Schilder W. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

3 Gouda platelen schenkkannen
Startpreis 50 EUR

Drie Hollandse Gouda platelen schenkkannen. Zogenaamde Fonso's. Ontwerp Fons Decker, 1878 - 1949. Eén chip voet + handvat gelijmd. Afmeting: H 12 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Breetvelt vaas
Ergebnis: 350 EUR

Zeer grote Hollandse platelen amfora vaas. Geschilderd door Breetvelt Zuid Holland Gouda. Circa 1920. Floraal. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910
Ergebnis: 325 EUR

Hollandse keramieken Distel - Amsterdam vaas. Jugendstil. Circa 1910. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Hollandse plateelklok, 1910
Ergebnis: 130 EUR

Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Platelen klokkenstel (Gouds)
Startpreis 350 EUR

Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Boer met koe
Ergebnis: 100 EUR

6-Pas tegeltableau. 19e Eeuw. Boer met koe. Restauraties. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau, Boerin melkt koe
Ergebnis: 45 EUR

4-Pas Delfts tegeltableau. 19e Eeuw. Boerin melkt koe. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.

2 Engelse Delftse borden
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Groot bord heeft randschade. Afmeting: Ø 22,5 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Keramieken bord Woodrow Wilson
Startpreis 60 EUR

Zeldzaam Hollands Jugendstil polychrome keramieken herdenkingsbord. President Woodrow Wilson USA. 1918 - 1919. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

6 Religieuze tegels
Ergebnis: 50 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse mangaan kleurige religieuze tegels in lijst. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Startpreis 300 EUR

18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

4 x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels
Startpreis 60 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Hollandse fayence tegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Delftse plaquette
Startpreis 75 EUR

Antieke Delftse fayence plaquette met veerpont decor. In eiken lijst. Circa 1900. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (20 st.)
Startpreis 100 EUR

Lot antieke tegels. Twintig stuks. 18e - 19e - 20e eeuw. Hollandse mangaan-kleurige tegels met dorpen en zeegezichten decor. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede sta...