Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
208 Ergebnisse
Los: 6024

3 Delftse vazen

Ergebnis: 900 EUR

Drie Delftse Porceleyne Fles vazen met Perzische decors. Circa 1930. 1x schilder Leon Senf. (1) Blauw-groen-zwarte knobbelvaas, goed. (2) Schenkkan klein, floraal, goed. (3) Schenkkan groot met papega...


Los: 6025

Twee Franse Empire vazen

Startpreis 650 EUR

Twee antiek vergulde Frans porseleinen empire amfora vazen. Met geschilderd Romeins figuren decor. Blindmerken. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.


Los: 6026

4 Apothekerspotten

Startpreis 150 EUR

Vier oude/antieke terracotta/Fayence apothekerspotten. Eén pot gelijmd, verder goed. Afmeting: 23 - 33 cm.


Los: 6027

Herend mokka set

Ergebnis: 150 EUR

Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.


Los: 6028

17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm.

Ergebnis: 1.700 EUR

17e Eeuwse Turkse polychrome Fayence schaal uit de streek Iznik. Met zeldzaam tulpen decor. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.


Los: 6029

2 Delftse dekselpotten

Ergebnis: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselpotten met ribben en floraal chinoiserie decor. Beschadiging scherf deksel. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6030

Porseleinen theeservies

Ergebnis: 90 EUR

Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...


Los: 6031

Twee Jugendstil Majolica cachepotten

Ergebnis: 140 EUR

Twee antieke historisme polychrome Majolica cachepotten met fratsen en floraal decor. Circa 1890. Eén chip. Afmeting: 26 x 24 x 21 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6032

Zwart porseleinen trekpot

Startpreis 300 EUR

18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.


Los: 6033

6 Hollandse borden Amstel

Ergebnis: 180 EUR

Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Amstel. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.


Los: 6034

5 Hollandse borden

Ergebnis: 125 EUR

Vijf 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Oud Loosdrecht M.O.L. En 4 borden Amstel, allle borden hebben schades. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijke staat.


Los: 6035

Twee 18e eeuwse M.O.L. schalen

Ergebnis: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.


Los: 6036

6 Hollandse borden M.O.L.

Ergebnis: 225 EUR

Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.


Los: 6037

6 Hollandse borden M.O.L.

Ergebnis: 180 EUR

Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Eén bord goed, rest chip. En één bord met haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.


Los: 6038

Hollands tegeltableau

Ergebnis: 140 EUR

19e Eeuws Hollands polychrome tegeltableau met spreuk 'Die pleit om een koe, geeft er één toe'. Afmeting: H 26 x B 40 cm. In goede staat.


Los: 6039

18e Eeuws Delfts bord Ø 16,5 cm.

Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence polychrome papbord met buste en floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.


Los: 6040

Delftse wijwaterhouder

Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Delftse wijwaterhouder met zeemeermin figuur, heilig kruis en cherubijnkop. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Los: 6041

Zeldzaam theeservies

Ergebnis: 150 EUR

Zeldzaam 19e eeuws porseleinen theeservies met zeegezicht/schepen/goud decor. Bestaande uit: theepot, melkkan (hengsel gelijmd), suikerpot (knop gelijmd), spoelkom, zes kop en schotels. Minimale besch...


Los: 6042

Royal Copenhagen serviesgoed

Ergebnis: 50 EUR

Antiek Royal Copenhagen serviesgoed. Bestaande uit: Eén theepot, chip. Eén kaarskandelaar. Eén kop + schotel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6043

Vijf-delig Delfts kaststel

Startpreis 850 EUR

19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.


Los: 6044

Hutschenreuther bord

Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke Duitse Zwiebelmuster porseleinen schotel. Gemerkt met h. Circa 1900. Afmeting: Ø 39,6 cm. In goede staat.


Los: 6045

Basaltware theepot met zilveren theezeef

Ergebnis: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire basaltware theepot met Hollandse 835/000 zilveren theezeef. Afmeting: 11 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.


Los: 6046

Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.

Ergebnis: 1.900 EUR

Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.


Los: 6047

Zes Perzische schalen

Ergebnis: 70 EUR

Zes oude/antieke Perzische handgedreven schalen. Messing/plated. Afmeting: Ø 20 - 34 cm. In goede staat.