Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6 Religieuze tegels
Ergebnis: 50 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse mangaan kleurige religieuze tegels in lijst. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Zeldzaam servies, Moreau Frerer Liege
Ergebnis: 50 EUR

Zeldzaam Belgisch handbeschilderd Jugendstil theeservies met floraal decor. Moreau Frerer Liege. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, vier kop en schotels, waarvan twee kopjes haarlijn...

Antieke cachepot, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke keramieken cachepot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.

Antieke theebus met Zwiebelmuster decor
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor + messing deksel. Merkteken kruis + H. Circa 1900. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Lot Hongaars Hollohaza porselein (18x)
Ergebnis: 60 EUR

Lot Hongaars Hollohaza porselein. Onder andere: dekseldozen, tafelbellen, vaas et cetera. 20e Eeuw. In goede staat.

Lot Duits porselein (3x)
Ergebnis: 60 EUR

Lot Duits porselein. (1) Kobaltblauwe Bavaria K.P.M. vaas met goud decor. (2) Grote Rosenthal vaas met floraal decor. (3) Hutschenreuther verdeelschalen-set met goud decor. Afmeting: 12 - 24 cm. In go...

2x 19e Eeuws porselein
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws porselein. (1) Kratervaas met landschap en goud decor, circa 1820. (2) Schenkkan met jacht en goud decor, circa 1820. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

Keramieken kunstobject
Ergebnis: 60 EUR

Keramieken kunstobject door Monique Degluaire te Chapaize Sqone et Loire. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Ergebnis: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Twee Engelse porseleinen honden
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen honden. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vier Antieke Delftsblauwe borden
Ergebnis: 60 EUR

Vier antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles wandborden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 25 cm. In goede staat.

Makkumer fruitschaal
Ergebnis: 70 EUR

Grote Makkumer fayence Tichelaar fruitschaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.

Zes Perzische schalen
Ergebnis: 70 EUR

Zes oude/antieke Perzische handgedreven schalen. Messing/plated. Afmeting: Ø 20 - 34 cm. In goede staat.

Antieke Arnhem plateel vaas, 1915
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke Arnhem platelen vaas. Decor Nippon. Floraal. Circa 1915. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl schenkkan
Ergebnis: 80 EUR

Jugendstil-stijl handbeschilderde schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee Majolica plaquettes
Ergebnis: 80 EUR

Twee Majolica plaquettes in Jugendstil-stijl. Vrouwen bij druivenranken. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Twee Majolica potten
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Majolica Jugendstil cachepot + hangpot. Circa 1900. Afmeting: 15 - 24 cm Ø. In goede staat.

Grote keramieken boxer
Ergebnis: 80 EUR

Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Basaltware theepot met zilveren theezeef
Ergebnis: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire basaltware theepot met Hollandse 835/000 zilveren theezeef. Afmeting: 11 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.

Delftse ziekenkom
Ergebnis: 80 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence ziekenkom met oren. Voorzien van floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 7 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.

2 Delftse schotels Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Makkumer plooischotel Ø 34,5 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.

Makkumer plooischotel Ø 30 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met havengezichten in coulissen decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 30 cm. In goede staat.

Rosenthal sevies
Ergebnis: 80 EUR

Duits Rosenthal porseleinen deelservies. Pompadour met goud decor. Bestaande uit: Twee kop en schotels, twee gebaksborden, theekan, suikerpot, en een los kopje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...