Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Swarovski bureauklok
Ergebnis: 160 EUR

Swarovski kristallen bureauklok met quartz uurwerk + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

9x Kristal-glazen figuren o.a. Swarovski
Startpreis 150 EUR

Negen kristal-glazen figuren, onder andere Swarovski + ongemerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Grote glazen panter (Murano?)
Startpreis 225 EUR

Grote moderne glas-geblazen panter. Murano? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 48 x 13 cm. In goede staat.

2 Glazen Presse-papier
Startpreis 100 EUR

Twee glazen presse-papier. 1x Floraal met vissen decor. 1x Floraal met vlinder decor. Murano? Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

WMF Myra-kristall vaas 1900
Startpreis 200 EUR

Antieke iriserende glazen Jugendstil vaas. Blauw-groen iriserend. WMF Myra-Kristall. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Mondgeblazen knijpfles + glas
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.

Iittala haan
Ergebnis: 300 EUR

Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Glazen Unica Leerdam vaas AE355
Startpreis 120 EUR

Hollandse Leerdam glazen Unica vaas. Model/type: AE355. Ontwerp Floris Meijdam, 1919 - 2011. Vaas is blauw/groen, transparant gekleurd. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Lot divers Swarovski (46x)
Ergebnis: 140 EUR

Lot Swarovski kristallen figuren + diverse dozen. Divers. Totaal 46 stuks. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.

Drie Boheemse karaffen
Ergebnis: 80 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.

Glazen vliegenvanger
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuwse mondgeblazen glazen vliegenvanger met stop en staande op drie poten. Hals beschadigd bij omranding. Afmeting: H 20 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

Antieke glazen dekselpot, 1915
Startpreis 40 EUR

Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

3 Stolpen met zilveren knop
Ergebnis: 90 EUR

Kaasstolp en 2 boterstolpen versierd met geëtste bewerking, o.a. meander. Alle drie voorzien van een zilveren knop, 833/000. ø16x17cm-ø22x18cm. In goede staat

4 Delen kristal met zilverwerk
Ergebnis: 80 EUR

Vier delen kristal met zilver, voorzien van een zoutvaatje met aculadevormige omgeslagen rand, geplaatst op een zilveren gelobde voet met floraal graveerwerk, ø10x9cm, een mosterdpot met zilveren kraa...

3x Kristal met zilverwerk
Startpreis 120 EUR

Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...

Stel parfumflacons in kist
Ergebnis: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke glazen koektrommels
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke glazen, Loetz-stijl, koekjestrommels met vernikkelde armaturen. Circa 1910. Eén haarlijn. Afmeting: 17 - 19 cm. In redelijke staat.

Moderne glazen uil
Ergebnis: 120 EUR

Moderne glazen uil in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Moderne glazen haan
Ergebnis: 120 EUR

Moderne glazen haan in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Glazen papegaai
Startpreis 75 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen papegaai. Meerkleurig. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek kristalglas
Ergebnis: 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...

Set glazen vazen
Startpreis 60 EUR

Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Drie glazen vazen
Startpreis 80 EUR

Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.

Twee kristalglazen lampen
Ergebnis: 190 EUR

Twee kristalglazen lampen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Valerie St. Lambert. 1x Ongemerkt, Murano? Afmeting: H 43 - 47 cm. In goede staat.