Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Diversen

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
400 Ergebnisse
Los: 2000

Globe op voet, 1920

Ergebnis: 150 EUR

Antieke Hollandse aardglobe. Circa 1920. Door Dr. R. Neuse, R.E. Kaltofen, Berlin Lichtenfelde. Houten basement. Afmeting: H 64 x Ø 31 cm. In goede staat.


Los: 2001

Prachtige Art Deco-stijl staande lamp

Ergebnis: 1.900 EUR

Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.


Los: 2002

Zeldzame staande petroleumlamp

Ergebnis: 1.400 EUR

Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.


Los: 2003

Carrousel steenbok

Startpreis 350 EUR

Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.


Los: 2004

Antieke wijn-decanter, 1900

Ergebnis: 120 EUR

Antieke wijn-decanter met houten basement en vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In goede staat.


Los: 2005

Originele antieke pathefoon, 1910

Ergebnis: 500 EUR

Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...


Los: 2006

Antiek scheepscompas, 1920

Ergebnis: 110 EUR

Antiek messing scheepscompas met originele kleine petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: 32 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.


Los: 2007

Zandstenen boog met engel

Ergebnis: 1.600 EUR

Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.


Los: 2008

Antieke likeurkelder met glaswerk

Startpreis 180 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...


Los: 2009

Bronzen fontein

Startpreis 2.200 EUR

Grote bronzen fontein met meerminnen en wateropvang. Neo Renaissance. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 83 x 50 cm. In goede staat.


Los: 2010

Oude messing vogelkooi met speelwerk

Ergebnis: 500 EUR

Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Los: 2011

Hoorn des overvloeds

Ergebnis: 130 EUR

Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Los: 2012

Grote 50-er jaren-stijl buste

Ergebnis: 100 EUR

Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Los: 2013

3 Vergulde wandkandelaren

Ergebnis: 350 EUR

Drie vergulde bronzen wandkandelaren in Barok/Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.


Los: 2014

Twee bronzen kaarskandelaren

Startpreis 1.000 EUR

Twee grote bronzen met marmer kaarskandelaren, met vergulding en brunering. 20e Eeuw. Jongen en meisje dragen zeven-lichts kandelaar. Afmeting: H 73 cm. In zeer goede staat.


Los: 2015

Engelse boekensteun

Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...


Los: 2016

Engelse boekensteun

Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.


Los: 2017

Stel Franse cassolettes, 1900

Startpreis 450 EUR

Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Los: 2018

Horlogemakers gereedschap

Ergebnis: 450 EUR

Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.


Los: 2019

Zeldzame gobelin, Ganzenhoeder

Ergebnis: 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 2020

Diorama hangkast

Ergebnis: 280 EUR

19e Eeuwse diorama hangkast met boerderij, bos, herder en schapen. Met polychromie. Afmeting: 40 x 15 x 49 cm. In goede originele staat.


Los: 2021

Molukse kruidnagelboot

Ergebnis: 90 EUR

Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.


Los: 2022

Oude barograaf

Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.


Los: 2023

Jugendstil gietijzeren etagiere tuintafel

Ergebnis: 160 EUR

Originele antieke gietijzeren Jugendstil etagiere tuintafel met originele polychromie. Circa 1900. Gietstempels + nr. Gemerkt met vaas. Afmeting: 75 x 38 x 38 cm. In zeer goede staat.


Los: 2024

Twee Franse tafellampen, 1900

Ergebnis: 500 EUR

Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.


Los: 2025

Lantaarnvormige hanglamp

Startpreis 300 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.


Los: 2026

4 Toneelkijkers, 1900

Ergebnis: 120 EUR

Vier antieke toneelkijkers. Circa 1900. Drie met parelmoer belijmd, onder andere Parijs, één arm mist. Eén met leder belijmd. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.


Los: 2027

Figuurlijke vaas, 1900

Startpreis 120 EUR

Jugendstil compositie metalen vaas met mondgeblazen glas. Dame met parasol. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Los: 2028

Piece de milieu, 1900

Ergebnis: 130 EUR

Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.


Los: 2029

2 Historisme glazen pronkvazen, 1880

Ergebnis: 180 EUR

Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Los: 2030

Franse porseleinen tafellamp

Startpreis 120 EUR

Grote Franse porseleinen tafellamp met goud decor en messing armaturen. 20e Eeuw. Afmeting: 72 cm. In goede staat.


Los: 2031

Miniatuur schilderij, omstreeks 19e Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor

Ergebnis: 150 EUR

Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.


Los: 2032

Originele Louis Vuitton Triangle tas

Ergebnis: 425 EUR

Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.


Los: 2033

Antiek draaimolen figuur

Ergebnis: 200 EUR

Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.


Los: 2034

Pietra Dura wandversiering

Startpreis 300 EUR

Italiaanse Pietra Dura plaquette met dansende figuren. In houten lijst. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 25 cm. In goede staat.


Los: 2035

18e Eeuwse bronzen vijzel

Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse bronzen vijzel. Anno 1727. Amor Vincit, Omnia. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.


Los: 2036

Mameren piedestal met messing

Ergebnis: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.


Los: 2037

Marmeren piedestal met messing

Ergebnis: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.


Los: 2038

Groot kruisbeeld belijmd met schildpad

Startpreis 450 EUR

Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.


Los: 2039

Wijnkoeler

Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.


Los: 2040

Engelse theestoof

Ergebnis: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 56 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 2041

Gordon Bradt, Kinetisch figuur

Startpreis 180 EUR

Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.


Los: 2042

Antiek wapenschild, 1800

Ergebnis: 650 EUR

Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.


Los: 2043

Globe op voet

Ergebnis: 140 EUR

Messing met been globe. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Los: 2044

Antieke Majolica biertap

Startpreis 300 EUR

Antieke Majolica biertap met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén lichte glazuurschade. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.


Los: 2045

Bronzen sluitgewicht

Ergebnis: 200 EUR

Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.


Los: 2046

17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk

Ergebnis: 60 EUR

Tegels met religieuze voorstellingen. Afmeting: 28 x 15 x 12 cm.In goede staat.


Los: 2047

Singer Feitherweight naaimachine, 1954

Ergebnis: 650 EUR

Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...