Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hermle klok + stolp
Ergebnis: 600 EUR

Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...

Miniatuur A'dams staand horloge
Ergebnis: 170 EUR

Miniatuur wortelnoten staand horloge met maanstand en halfuur-slag. Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Franse-stijl console klok
Ergebnis: 650 EUR

Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...

Friese stoelklok
Ergebnis: 425 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat, Hollandse scheepvaart. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

5x Messing
Ergebnis: 120 EUR

Vijf delen messing. Bestaande uit: Eén Joodse chanoeka kandelaar en vier messing klokhuizen waarvan één met uurwerk. rest zonder (Engels). 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

Mini-lantaarnklok
Ergebnis: 110 EUR

Engelse messing Smiths mini-lantaarnklok. Achtdaags uurwerk. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle wekker met emaille
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Duitse Kienzle Art Deco wekker, met blauwe emaille en messing. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 7,5 x 9,5 x 5 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Frans klok
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.

Franse Charles Dix pendule
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Franse pendule
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse goudkleurige Franse pendule. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1920
Ergebnis: 35 EUR

Antieke eikenhouten Junghans regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Antieke Franse Westminster regulateur, 1920
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Franse Westminster regulateur met kwartierslag op acht gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met albast. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 60 EUR

Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand en messing beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Antieke Eisen-Uhr, 1800
Ergebnis: 450 EUR

Antieke Duitse gepolychromeerde barok Eisen Uhr. Eén wijzer! Originele polychromie. Slagwerk op grote bel + ankergang. Circa 1800. Afmeting: 24 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Duitse Schatz Midi Marinier scheepsklok
Ergebnis: 110 EUR

Duitse messing Schatz Midi Marinier scheepsklok met slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Porseleinen klok
Ergebnis: 120 EUR

Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Engelse lantaarnklok
Ergebnis: 550 EUR

18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke lyra pendule, 1830
Ergebnis: 425 EUR

Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, bruidskrans en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 153 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.

Duitse staande klok
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Uurwerk met halfuur-slag op vijf gongstaven. Gemerkt Dufa. Circa 1930. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.

Franse portaalklok
Ergebnis: 200 EUR

Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 80 EUR

Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel
Ergebnis: 75 EUR

Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.

Duitse regulateur
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule, 1830
Ergebnis: 275 EUR

Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Franse wekkerklok, 1890
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Vier antieke Franse pendule uurwerken
Ergebnis: 90 EUR

Vier antieke Franse pendule uurwerken. Onder andere; 1x 18e Eeuw Etienne Lenoir Paris. Alle uurwerken aangepast naar veerslinger. Niet getest. Afmeting: 2x Ø 9 cm. 2x Ø 11 cm. In redelijke staat.

Franse wandklok koeien-oog
Ergebnis: 170 EUR

Antieke Franse wandklok. Koeien-oog. Circa 1870. Met parelmoer-inleg en wijzerplaat van albast/emaille. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 x 49 x 14 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met wekker, houten raderen (Holzgespindelt). Uurwerk vol stof, behoeft reiniging. Afmeting: 33 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Franse bronzen pendule, 1880
Ergebnis: 750 EUR

Zware antieke Franse bronzen religieuze pendule. Circa 1880. Mooie kwaliteit gietwerk + emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. St. Marti gestempeld. Afmeting: H 40 cm. In zeer goe...

Frans klokkenstel
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.

Mysterieuze klok
Ergebnis: 80 EUR

Jugendstil-stijl mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke regulateur
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met opzet en tollen. Circa 1890. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Duitse Schatz Royal Marinier scheepsklok
Ergebnis: 120 EUR

Grote Duitse messing Schatz Royal Marinier scheepsklok. Mechanisch met slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 10 x Ø 18 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Franse albasten pendule met dansende Oriëntaalse dames. Circa 1900. Compositie metaal. Eén been heeft scheur. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede s...

Friese stoelklok
Ergebnis: 120 EUR

Eigenbouw? Friese stoelklok met wekker. Apart model. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Antieke Franse torenklok, 1900
Startpreis 350 EUR

Antieke Franse torenklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 54,5 cm. In goede staat.

Franse Carrara pendule, 1860
Ergebnis: 950 EUR

Antieke Franse Carrara marmeren pendule met vergulde bronzen figuren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Franse empire pendule
Ergebnis: 400 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse portaalklok
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Franse Louis Philippe portaalklok met latoenkoperen beslag en messing boulle inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.

Antieke klok met messing, 1890
Ergebnis: 110 EUR

Antieke notenhouten klok met messing ornamenten. Circa 1890. Uurwerk gemerkt Wing. Patent Great Britain & France, United Clock & Co. Afmeting: 19 cm. In goede staat.