Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oud Chinees papiergeld
Ergebnis: 12.000 EUR

Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.

Antiek collier met diamant
Ergebnis: 11.000 EUR

Kapitaal antiek goud met zilveren choker,750/000- 835/000, royaal bezet met diamanten. Collier gemaakt uit schakels in voluutvorm, bezet met roosgeslepen diamanten. In het ruitvormige middenstuk van d...

Zes Chinese kop + schotels
Ergebnis: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...

Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel
Ergebnis: 7.000 EUR

Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinkast
Ergebnis: 6.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.

Zilveren Memento Mori horloge
Ergebnis: 6.000 EUR

Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesig...

Antieke armband/diamant
Ergebnis: 6.000 EUR

Kapitale antieke geelgouden armband, 585/000, aan de bovenzijde voorzien van zilver bezet met oud-diamant. Armband met een groot middenstuk bezet met 9 roosgeslepen diamanten, verlopend in grootte. 4,...

Antiek Chinees snijwerk van hoorn
Ergebnis: 5.500 EUR

Groot antiek Chinees snijwerk van hoorn. Geplaatst op een console. Figuren decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees kinderservies
Ergebnis: 5.000 EUR

Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...

Chinese blauwe pot
Ergebnis: 4.500 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.

Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel
Ergebnis: 4.250 EUR

Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.

N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen
Ergebnis: 4.000 EUR

Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...

Chinese vaas, H 20 cm.
Ergebnis: 3.250 EUR

Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte drakenschotel
Ergebnis: 3.250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenschotel met wolken-reliëf + bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 8,5 cm. In goede staat.

2 Chinese kopjes + 3 schotels
Ergebnis: 3.000 EUR

Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...

2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.
Ergebnis: 3.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies
Ergebnis: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...

Zilveren Christofle bestek
Ergebnis: 2.500 EUR

Bijzonder zilveren Christofle bestek, 925/000, versierd met een rand met lambrequins en een versierd ornament aan de achterzijde. Het bestek bestaat uit een viscouvert met 6 messen en vorken, 5 tafelv...

Antieke Russische documenten
Ergebnis: 2.500 EUR

Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.

Kapitale Barok porseleinkast
Ergebnis: 2.500 EUR

Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.

D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap
Ergebnis: 2.250 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.

E. Schröder, Portret hond
Ergebnis: 2.250 EUR

E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II
Ergebnis: 2.250 EUR

Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.

W. Hussem, Abstract
Ergebnis: 2.250 EUR

Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.