Amerikaans blikken speelgoed vliegtuig met batterij functie. Lipper Pan American World Airways. Met verlichting. Twee lampjes missen. Gama, Western Germany. 1950 - 1959. Afmeting: 17 x 38 x 51 cm. In ...
Duitse Arnold blikken speelgoedauto. Tin Lizzy U.S. Zone. Met Masse figuren. Afmeting: 25 cm. In zeer goede licht bespeelde staat.
Duitse blikken speelgoed Schuco Patent Magico auto. Rood. U.S. Zone. Met sleutel. Opdraaiveer defect, aan-uit pinakel mist. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.
Groot lot blikken speelgoed. Treinset. Circa 1930 - 1950. Onder andere: Twee Hornby locs (Meccano) + acht wagons waaronder Hornby. Bespeeld. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zwitserse Buco blikken speelgoed treinset met zeven wagons. Bespeeld. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delige Nederlandse N.S. blikken speelgoedtrein. Nr. 1108. Met rails. Karl Bub - Western Germany. 1950. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gebroeders Bing Nürnberg speelgoed stoom-zaagmachine. Gietijzer, gepolychromeerd. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.
Collectie tinnen soldaten. 20e Eeuw. Deels in originele doos. Hinchliffe models Ltd. Meltham England. Wargames Collection. Afmeting: 8 x 8 x 3 cm. In goede staat.
Lot Tsjechisch (agrarisch) blikken speelgoed in originele doos. Kovap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Grote verzameling Disney figuren. 90% Disney Productions USA + Parijs. Onder andere; Rubbert, hard kunststof et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.
Lot hout beschilderd kinderspeelgoed. Circa 1930 - 1940. Bestaande uit; keuken en vijf-delige zitgelegenheid. Afmeting: 10 - 48 cm. In goede staat.
Groot lot van 75 diverse model auto's. Onder andere; Matchbox, Majorette et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm . In redelijk/goede staat.
Duitse Gebroeders Hermann speelgoed teddybeer met certificaat. Nr. 186/2000. Mohair. Afmeting: 45 cm. In zeer goede staat.
50er-Jaren Hollandse blikken N.S. speelgoedtrein. Gemaakt door de firma Karl Bub te Nürnberg/Duitsland. Western Gemany. Bespeeld, in originele doos. Afmeting: 40 x 31 x 7 cm. In goede staat.
Oud schaakspel met Griekse figuren. Figuren, compositie, schaakbord enkele beschadigingen. Afmeting: 61 x 61 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Wilesco 'Old Smokey' blikken speelgoed stoomwals uit de 60er - 70er jaren. Schoorsteen niet origineel. Afmeting: 28 x 33 x 16 cm. In redelijke staat.
Lot oud blikken speelgoed. 50-er Jaren. Bestaande uit: Twee brandweerauto's, mechanisch, Foreign. Eén trein Stream Line M 10000, mechanisch. Eén zwarte trein + wagons, New York Central Lines. Eén Will...
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.